Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon őrült vagyok ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon őrült vagyok ha nem tudok meglenni e nélkül a lány nélkül és nagyon akarom őt? 30/F Bővebben lent...

Figyelt kérdés

Szóval egy webcam oldalon ismertem meg, és elejétől szinte magához láncolt a kisugárzásával. Nem átlagos tipik mai lány, hanem egy elegáns igazi nő, akinek stílusa van. Kitiltott a szobájából, mert elég erőteljesen nyomultam rá, és értésemre adta nem akarja, hogy nézzem. De én ezt nem bírom megállni, hogy ne nézzem, látnom kell. Szívem szerint személyesen is megismerném, de tisztában vagyok vele esélytelen...

Már próbáltam azt, hogy nem nézem, de nem bírom ki. Már más csajokat is néztem, semmi nem fog meg bennük, egyszerűen senki nem hasonlítható hozzá. Nem tagadom hogy erőteljes érzelmeim vannak irányában. Megőrülök ettől az érzéstől..

Azt nem tudom megtenni, hogy ne nézzem olyan hatással van rám. Tanácstalan vagyok...



2023. nov. 14. 02:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

Mégis mit csinál webcamon keresztül? Csak nem mutogatja/fogdossa magát? És csak nem pénzt kap mindezért? De, akkor bizony jól írja a 4-es, egy egyszerű krváról van szó.

Elég világosan tudtodra adta, hogy nem vevő rád, szóval egyet tehetsz, hogy békén hagyod és keresel valami normális nőt, aki nem a teste mutogatásával keresi a pénzt.

2023. nov. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%
"sikertelenségi frusztráció" - Az. 😁 Az aztán hatalmas siker, hogy valaki fizet azért, hogy a monitoron láthasson egy csajt, meg még a k.rvák is visszautasítják. 😁
2023. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%
Gyerekek... azért valahol elgondolkodtató, hogy valami nincs rendben ebben a világban amikor olyan ember vádol primitívséggel, frusztráltsággal, sikertelenséggel másokat aki amúgy webkamerás prostituáltakat zaklat és még azok is visszautasítják.
2023. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!