Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik oldalt képviselitek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik oldalt képviselitek? 1) egy adott emberbe csak egyszer lehet beleszeretni 2) akibe egyszer már beleszerettél, az életed egy későbbi szakaszában akár újra bele tudsz szeretni

Figyelt kérdés

nov. 15. 12:06
A kérdező szavazást indított:
egy adott emberbe csak egyszer lehet beleszeretni
akibe egyszer már beleszerettél, az életed egy későbbi szakaszában akár újra bele tudsz szeretni
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom én személy szerint,hogy egy adott személybe csak egyszer szerezhetsz belé, de szskitas utánipróbálkozás után érezheted, hogy "újabb" énébe belezúghatsz amiről fogalmad se volt.
nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is csak egyszer lehet. Újra megpróbálni már a kapcsolatot se érdemes, ha már egyszer szakítottatok.
nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem többször is bele lehet szeretni. Pl ellaposodik a kapcsolat, de összeszedik magukat és újra egymásratalálnak.


A szakítás utáni újra összejövégben én sem hiszek, bár van kivételes helyzet. (Pl ha úgy hozza az élet, hogy nem összeegyeztethetőek a tervek pl külföldi lehetőség az egyiknek. Aztán ha ez megváltozik és mindketten szabadok, szerintem ez egy olyan helyzet, amikor elfogadható visszamenni az exhez) Más kérdés, hogy én szerintem nem tenném. Nincsenek exeim egyetlen emberbe voltam és vagyok szerelmes már évek óta. Nem tapasztaltam az újrabeleszeretést sem, de szerintem lehetségrs

nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy rakat instabil ember van aji egyik honapban szerelmesek a parjukba, masik honapban nem, 3.honapban megint.

Vagy akiket mikor kidob az ember akkor lesznek szerelmesek es kaparnának vissza.

En ezt az elvet vallom.

Hogy még szeretni se tudnak normálisan annyira sok a hülye.

nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*akik
nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4# Amiket te leírtál az nem szerelem, max fellángolás. Amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan megy is.
nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Az nekem mindegy minek nevezzük ezt csinálják az emberek. A gyk-n is ez megy. Nem szexel vele a fèrje/ nője, osszevissza csalják egymást, szinte minen házas másokkal jár ossze, válások bunkózasok szakítások mennek.

Szerintem 2 ember nincs aki valoban képes lenne szeretni vkit.

nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!