Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle? (viszonzatlan szerelem, többi lent)

Figyelt kérdés

Az volt hogy ismerkedtünk, de ő csak barátilag én meg többként, és csomót beszélgettünk meg taliztunk és teljesen beleszerettem de ő meg nem, hiába hittem sokszor hogy talán mégis, és aztán már tudtam hogy nem érez semmit és mondtam neki hogy amúgy ez van, ő meg hogy nagyon sajnálja, azóta nem beszéltünk, ez több hónapja volt, néha jobban előjön bennem néha kevésbé, így dumálgatok srácokkal, meg volt aki szimpi volt, de mindig azt érzem hogy nem tudok mást szeretni, még senkit nem szerettem úgy mint őt (még soha nem volt kapcsolatom), és belebetegszem ebbe az egészbe


mit tegyek hogy elmúljon ez a borzalom, hogy ennyire fáj még mindig és ennyire nem tud más igazán megtetszeni? nagyon jó lenne elengedni meg elfelejteni ezt az egészet, és tovább lépni, olyan jó lenne, ha nem tetszene senki, (meg ismerkedni is jó lenne) mégis hogyan érjem ezt el?

kérlek segítsetek!

20/L



nov. 17. 23:46
 1/6 A kérdező kommentje:
azt lehet hozzá kellett volna tennem, hogy már egész jól voltam de tegnap ott volt az öcsém szalagavatóján, és csak egy pillanatra láttam, mert amúgy nem néztem oda, de így is nagyon visszajöttek az emlékek és megint borzalmasan vagyok, valami gyors megoldás kellene, mert nem bírom, belehalok, annyira rossz, annyira fáj ez az egész
nov. 17. 23:59
 2/6 A kérdező kommentje:

és légyszi ne mondjátok hogy idővel elmúlik, nem akarom hónapokig heverni ezt a szemétládát, annyira fáj, szerintetek ha találok egy srácot, akivel összeillünk (és tetszek neki, nem úgy mint eddig, lol) akkor nem fog már érdekelni ez a srác? vagy tényleg gallyra vághatja az ismerkedéseim? egyáltalán fogok találni nála jobbat? hiszen őelőtte se találtam


bocsi hogy ilyen sokat írok, nagyon köszi annak aki elolvassa

nov. 18. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Keretezd át. Gondolj rá úgy minden nap, hogy nem baj, hogy nem jött össze, nem ő volt számomra a megfelelő partner. Elúszott egy hal, majd jön egy cápa. Ezt minden nap mond el magadnak amikor eszedbe jut, mert ez az igazság. :)
nov. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
JAh és azt tedd hozzá, hogy fiatal lány vagyok még nagyon, biztosan rám talál egy ennél sokkal jobb szerelem. :)
nov. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Marha nagy szerelem lehet, ha szemétládának tartod🤣

Amúgy mitől lett szemét? Hogy nem úgy érez, ahogy te? Óriási bűn.

nov. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek tök jó lenne ha rendet tennél a fejedben. 30/F
nov. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!