Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori, hogy valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy valakinek egy nagyon mély szerelmi csalódás örökre elvegye a kedvét?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de rengeteg olyan sztoriba futok bele mostanában, hogy valaki őszintén beleengedte magát egy kapcsolatba, fülig szerelmes volt, aztán csalódott, mert elhagyták, megcsalták, visszaéltek a szerelmével stb és az illető annyira megcsömörlött, hogy elképzelni nem tudja, hogy újra szerelmes legyen. Mint a kutya, amelyik behabzsolta a tűzforró húst a tálról, aztán többet alig mer a tál közelébe menni. Vagy mondjuk valaki, aki több embernek is esélyt adott párkapcsolatra, de mindegyik tiszteletlenül bánt vele. Vagy bármi okból. Ez mennyire jellemző, mennyire gyakori?
nov. 20. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Örökre.... Ez a gondolat a legtöbb ember számára addig tart míg nem találkozik egy olyannal aki ismét megtetszik neki.
nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
No igen, jogos a felvetés. Szívesen venném, ha ilyen ember írna, aki nagyon örökre nem akart szerelmes lenni, aztán mégiscsak az lett.
nov. 20. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van. Ez csak egy átmeneti állapot. Már számtalanszor leírtam, hogy az érzelmeinket nem mi irányítjuk, bármennyire is szeretnénk.
nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire gyakori, azt nem tudom, de most pl. én is így érzem magam, pedig korábban nem voltam ilyen. Egy rossz házasság után az volt a meggyőződésem, hogy kb. esélytelen, hogy valaha még szerelmes legyek. Nem azért, mert nem akarom, hanem mert esélytelen. Aztán mégis megismerkedtem valakivel, akit csak nagyon lassan és óvatosan engedtem közel magamhoz, aztán végül olyan szerelmes lettem, amilyen korábban még nem voltam, azt hiszem. Aztán pár év után megint pofára ejtve találtam magam. Úgyhogy én ma felmondtam Cupidónak, ha lehet, engem innetől hagyjon békén a ...csába.
nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A fejedben kéne rendet rakni.
nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 évre szokta elvenni. 19 éves korom körül volt egy csalódásom, azt 29 éves koromra hevertem ki annyira, hogy újra szerelmes tudjak lenni. Annyira biztos voltam benne, hogy többé nem leszek, hogy közben 4 évet voltam együtt valakivel, mert azt gondoltam, szerelemből nekem sose fog már összejönni. 29 évesen szerelmes lettem. Az lassabban okozott törést, volt azért pár jó évünk. 40 évesen lettem újra szerelmes, ami meglepett, hogy pont az a földrengésszerű szerelem volt, mint tizenévesen. Azt hittem, 29 évesen azzal a hazaértem szerelemmel, hogy azért nem robban fel a világ, ha rám néz, mert abból már kinőttem, több az önbizalmam. Aztán jött valaki 40 éves koromban, akinek a közelében úgy remegtem, mint a kocsonya. Alig ismertem, semmi ésszerű ok nem volt az érzéseimre, bár a világ leggyönyörűbb férfijának láttam. Totális elmezavar állapotában voltam a közelében, ha üzenetet írt, úgy remegett a kezem, alig bírtam válaszolni. És közben 10 percet ha beszéltem vele személyesen életemben, akkor sokat mondok. Nem számítottam ilyen viharos és ésszerűtlen érzelmekre a visszafogott fiatalságom után. De vége, egy illúzióval kevesebb, nem szeretett egy percig se.

Most már nem leszek többé szerelmes. Ennyi idősen felesleges, nem lesz viszonzott soha.

nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó volt a hasonlatod, kérdező.

"Mint a kutya, amelyik behabzsolta a tűzforró húst a tálról, aztán többet alig mer a tál közelébe menni." - Többet alig mer. De egyszer majd csak újra nagyon megéhezik!?

nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7, neked is tetszett a hasonlat? ;)
nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam szerelmes a 20-as éveim elején.Nagyjából 3 évbe telt,hogy kiheverjem.

A mostani páromat szeretem, de nem ugyanaz, viszont jól elvagyunk 9 éve.

33/F

nov. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1: De aki megcsömörlött vagy kiégetté vált érzelmileg, az nem fog ilyennel találkozni. Azt már senki nem fogja tudni érdekelni.

Mondjuk az szerintem ritkább, hogy valaki EGY eset után kerüljön ilyen állapotba, de persze nem lehetetlen. Általában több kell hozzá.

nov. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!