Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi többször is zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi többször is zavarba jön a nő jelenlétében, az utalhat komolyabb érzelmekre? Vagy attól még lehet hogy csak kalandot, szeretőt, érzelemmentes kapcsolatot akar tőle?

Figyelt kérdés
Szóval az, hogy többször zavarba jött az adott, nem az iránt érdeklődöm, hogy bemesélem-e magamnak, hanem hogy az is viselkedhet - e így aki csak szexre akar megkapni egy nőt.
nov. 26. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik lehet, ennyiből csak azt tudod megítélni, hogy zavarba jövős személyiség és hogy tetszel neki. (Kezdetben) félénk fiúk is tudnak ám tartani az elköteleződéstől vagy lehetnek más elméleteik a boldogságra. Sőt, komolyabb érzelmek esetén is akarhat valaki csak szeretőt tartani, mert nem akar válni mondjuk gyerek vagy anyagiak miatt. De amúgy sem logikus gondolatolvasósdit kérni ismeretlenektől, inkább kérdezd meg őt.
nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nem tudom, ha megkérdezném, az elég hülyén jönne ki 😁.
nov. 26. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zavarba jövés egyértelműen mélyebb érzelmekre utal. Egy kósza numeránál nincs akkora tétje.
nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4/4 Vagy simán zavarba jövős, mint elöttem írták, vagy olyan erősen hatsz rá nemileg, hogy ettől van zavarban, simán lehet.Nem biztos gondolkodik azon mi lehetne ebből.
ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!