Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Napjainkban a nők borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napjainkban a nők borzasztóan érzelemmentesek lettek, abszolút nem tudják kimutatni az érzéseiket. Miért?

Figyelt kérdés

A bújás, meg az ehhez hasonló dolgok nem szívből jönnek, hanem erőltetett módon, mert ez a divat. Nem látom a szemükben azt a csillogást, sem akkor, amikor rám néznek, sem akkor, amikor a pasijukkal vannak (igen, figyelem őket, hogy mennyi esélyem van elhúzni a csávótól a nőt).


Több nőismerősömmel beszéltem, és bevallották, hogy szavakban pl. képtelenek kimutatni az érzéseiket. Azért furcsa ez, mert a 90-es, 2000-es években nagyon szerelmetesek voltak a lányok. A magyar slágerek többsége is a szerelemről szólt nem úgy, ma ez sem így van, hanem a gangsta rap-et majmolják.


Megváltoztak a nők, megváltozott a világ. Talán a feminizmus az oka ennek, amely elhitette a nőkkel, hogy keménynek kell lenni. Ennek az lett az eredménye, hogy a nőkből kihalt az igazi romantika. Olyan szerelmes SMS-t, amilyen kb. 10 éve kaptam lányoktól, már nem fogok kapni. Legfeljebb valami facebook-os szart, az üzenőfalon.


Nagyon-nagyon sok férfi pont ezért jár prostituálthoz, mert otthon nem kap elegendő szeretet. A prostiktől pedig nem is a dugást, hanem a barátnő-feeling-et kérik, és fizetik meg. Ez egyáltalán nem véletlen.


Szánalom a köbön.


2019. jún. 11. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Ezért kell csak dugást keresni általában a nőknél...:D ritka amelyiknél nem.
2019. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

:D

Az alattad lévő kérdés pedig pont ez ellenkezőjéről szól.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én is rettentően érzelmes vagyok.


Az, hogy egyes embereknek nulla az érzelmi intelligenciája, azért nem kéne általánosítani, mert nem mindenki ilyen.

2019. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kísértetiesen az előző kérdés ellentettje.:D
2019. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az előző 10-nek kimutatták, azok kibaxtak velük, így neked már csak azért se.

32/f

2019. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzelmes típus vagyok,úgyhogy én nem csak arra vágyom..:)
2019. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem igaz, legalábbis rám nem.

A férfiak se olyan romantikusak, mint régebben, legalábbis a többség.

Mondjuk ilyen problémám sose volt, írtam és kaptam is szerelmes verset, vittek piknikezni, stb.

De ugye zsák a foltját...

20/L

2019. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Minek eljátszani? A férfiaknak soha nem kellettek érzelmek, csak pina, szopás, meg kaja. Nem vagyunk szerelmesek, mert nincs kibe.
2019. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert a legtöbb pasi csak szexre megy. Csalódtam már jópárszor, így inkább sokáig nem mutatom ki az érzéseimet, csak ha már biztos, hogy komolyan akar engem.
2019. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Na igen.Minek erőltessük a szívünket,ha úgy is csak a lábunk közti dolog érdekli a mai fiúkat?
2019. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó kettő. Pontosan erről van szó. A pofahúzkodásra mit gondoltok ki teper? Csak a felesleges köröket futjátok vele.

32/f

2019. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!