Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakivel akár hónapokig is úgy tűnik, hogy teljesen egy az utatok, utána mégse működik a dolog?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy az első néhány hónapban úgy tűnik, hogy megfogtátok az isten lábát, mert olyan a társatok, hogy minden fontos kérdésben egyeztek: ugyanazok a dolgok érdekelnek, ugyanolyan a zenei ízlésetek, ugyanazokat az ételeket szeretitek, ugyanaz a hobbitok, ugyanolyan az életről való felfogásotok, jól megy a szex, utána viszont néhány hónappal később valahogy mégse mennek jól a dolgok?

Vagy akiket ennyire egymásnak teremtett a sors, azok együtt is maradnak hosszú évekig?



nov. 27. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyenben. És eléggé meg is viselt, amikor szakított, ráadásul nagyon fura okokra hivatkozva. De az biztos, hogy mindkettőnknek tényleg komoly élmény volt az, hogy végre egymásban találtunk olyat, aki teljesen megért. Ezért volt elég hosszadalmas a szakítás is.
nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos létezik. Olyan is van, hogy nem csak hónapokig tart az idill, hanem tovább. A phenil-etil-amin hormon hatása, ami a szerelemért felelős, átlagosan másfél-két évig tart. És amikor az elmúlik, csak két nagyon érett, tudatos és egészséges ember képes utána tartósan együtt maradni, a többieknél szakítás lesz a vége.
nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajj elég sokszor.


Sok esetben első időkben az ember odáig van a másikért, aztán ahogy tisztul a kép egyre több hibát lát meg.

nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog ez. Eleve azt látom, hogy manapság már nem jut el a hónapokig sem az ember. Nagyon hamar azt mondja a másik fél, hogy viszont látásra és már el is tűnik.


De ott van egy ismerősöm, ráadásul nő. Mostanában nagyon el volt tűnve.


Mint kiderült, a párja akivel 10+ éve együtt voltak, egyik nap bejelentette, hogy talált mást és innentől ne keressék egymást. Nem voltak házasok, de már közös életük volt és nem fiatalok, hanem 50-60-as éveikben járó felnőttek.

nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Mostanaban azt latom hogy mindenki rengeteg hibat lat a masikban de onmagaban semmit !!!!!!!! Ez miért van ?!!! Azert mert mindenki tokeletesnek hiszi magat , es ezek az emberek rohadnak a legjobban belulrol !!!
nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5. Nem, meglátják a saját hibáikat, de azon már eleget szenvedtek magukban, most nem írják ki ide, mert azt tudják, ők miben hibáztak, mit csináltak rosszul, és nem is ez a lényeg egy ilyen kérdésben.


Volt ilyen igen, sokszor, de ami mondjuk nem a rózsaszín köd miatt érződött örökké tartó szerelemnek, olyan kettő volt és mindkettő 5 másodpercig tartott kb :D Az egyik srácot tökéletesnek láttam, mert az előzőekhez képest az is volt, nekem előtte csak életképtelenekkel jártam, akik utálták az életet. Ő meg egy normális srác volt életcélokkal, munkával, egzisztenciával (nem, nem volt kőgazdag milliomos saját lakással és autóval). Ő is azt mondta, hogy pont olyan nőt keresett, mint én, mégis szakított velem, mert nem illünk össze szerinte. A másikkal meg igazából voltak fenntartásaim az elején, de aztán mégis belézúgtam. Ő jól bánt velem, az előzőek meg nem kifejezetten, sőt. Törődött velem, fordulhattam hozzá, ha bajom volt, mindent meg tudtunk beszélni. Csak szakított, mert az anyjának nem voltam szimpatikus. De nem baj mert azóta megtaláltam az igazit :D

nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik, ez elég gyakori. Az elején se nem látsz, se nem hallasz a szerelemtől. Ha néha szól is a vészcsengő, nem hallgatsz rá. Aztán ahogy múlik az idő, kezdenek előjönni a problémák. Ezért nem szabad mindjárt az elején összeköltözni, komolyabb dolgokba belevágni, nagy bukta lehet belőle.

N

dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenben részem. De az én esetemben ez nem olyan volt, mint amit a filmekben, romantikus regényekben megírnak. Tehát nem ez az elvakult, rózsaszín köd. Igazából láttam a hibáit, mert még ebben is egyeztünk. Konkrétan ugyanolyanok voltunk. Furcsa is volt, hogy amikor valamivel idegesített, tulajdonképpen egy tükröt tartott elém. Emiatt nem is tudtam rá haragudni. Vele tudtam a legőszintébben beszélni bármiről. Bizalom 110%-os volt köztünk. És ez évekig tartott. Tulajdonképpen ez is lett a vesztünk. De azóta sincs meg senkivel ennyire az összhang. Hiába veszekedtünk annyit, mindig tudtuk, hogy egy irányba tartunk.
dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az amilor a papir forma stimmel de minden mas emberi dolog nem.
dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!