Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újra együtt a volt párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra együtt a volt párommal?

Figyelt kérdés
A volt párom kb fél éve szakított velem, és egyből utána bele is kezdett egy új párkapcsolatba. Én nagyon padlón voltam ezek az események miatt. Viszont pár hónap múlva rájött hogy hatalmas hibát követett el, és hogy még mindig engem szeret. Most ott tartunk hogy újra összejöttünk pár napja. Aki volt már hasonló helyzetben, milyen tanácsot adna hogy az új kapcsolatunk erős alapokra épüljön?
dec. 5. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat már soha nem fog erős alapokra épülni.
dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy fennáll a veszélye, hogy következőre is ugyanilyen könnyedén áll tovább x hónap múlva és neked megint ugyanúgy fog fájni.

Tapasztalat.

dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer ugyanabba a gödörbe nem lépünk
dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező ez nem fog működni. Azelőtt se működött, szakítás előtt akkor most ugyan miért? Érzelmileg hűtlen volt hozzád - ez 100%, de lehet fizikailag is - ez 50-80%. Megvolt neki az a személy, akivel rögtön összejött miután vége lett. Közben rájött, hogy az egész vágy/fellángolás volt, egy pótlék és most mivel nincs más a láthatáron elővett téged. Viszont ugyanúgy TALÁN megfog csalni, ugyanúgy TUTI el fog hagyni másért. Nincs köztetek szerelem, szeretet, tisztelet, bizalom. Nem lehet újabb alapokra építeni akármit is csinálsz/csináltok.
dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy jött rá, hogy téged szeret. Kidobták és mivel egy engedelmes kis pincsi fix puncival jobb mint a magány, így beéri veled amíg nem talál magának valakit, akiben újra beleszeret. Te meg úgyse bízol már meg benne soha. Nem tudom hogy lehetsz ennyire elvakult.
dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mégha nem is lett volna képben a másik személy akkor is kiszerett belőled egy ideje és azért történt a szakítás. Olyan esetben se lehet visszahozni az elmúlt érzéseket részéről irántad, kétszer ugyanabba a személybe nem szerethetsz belé.

Gondolkodj már egy kicsit:

Mással hűtlenkedett majd vele volt. Lehet visszamegy hozzá egyszer mint te hozzád jelenleg.

Te míg miatta szenvedtél ő addig mással szexelgetett, élte az életét.

Nem szeret, magát szereti egyedül. Kihasznál.

dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, itt a gyakorin mindenki gyűlöli az összes exét és el sem tudják képzelni, hogy újra lehet valakivel kezdeni. Olvass el inkább pár cikket a témában, pontosan leírják, hogy mikor működik az újrakezdés és mikor nem. Dolgozni kell rajta, igen, de sokkal erősebb alapokon nyugvó kapcsolatot lehet így építeni, mintha mindig egy újabbtól várnánk, hogy működjön. Tapasztalat.
dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegény. Pár hónap kellett, hogy rájöjjön? Hát azért én utána néznék hogyan is lett vége annak a kapcsolatnak. Nem e tényleg nem működött aztán hirtelen egyedül maradt és hát minek legyen egyedül ha van aki visszaveszi.
dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki szakít és belemegy azonnal más kapcsolatba, azzal nem szabad újrakezdeni,lehetőséget adni.

Magam példája, három ilyen párom is volt.Aki elmegy, annak csak kifelé nyílik az ajtó.Ha én szakítanék,akkor pedig nekem nem volna pofám visszakéredzkedni.

Ami elmúlt, azt le kell zárni.Mégpedig a te érdekedben !

dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt az az indok, amiért szakítottatok? Nővérem a férjével járt kb 3 hetet jó nagy kapcsolat volt :D Még gimiben. Aztán kb 4-5 év múlva társkeresőn egymásra találtak újra :D 17 éve együtt vannak.


Az mondjuk elég nagy redflag, ha egyből összejött mással, lehet, hogy veled is csak azért kezdte újra, hogy ne legyen egyedül, aztán amint lesz új ember, lapát neked.

dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!