Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újra együtt a volt párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra együtt a volt párommal?

Figyelt kérdés
A volt párom kb fél éve szakított velem, és egyből utána bele is kezdett egy új párkapcsolatba. Én nagyon padlón voltam ezek az események miatt. Viszont pár hónap múlva rájött hogy hatalmas hibát követett el, és hogy még mindig engem szeret. Most ott tartunk hogy újra összejöttünk pár napja. Aki volt már hasonló helyzetben, milyen tanácsot adna hogy az új kapcsolatunk erős alapokra épüljön?
2023. dec. 5. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kompromisszum és türelem, ez a kulcs a hosszú kapcsolatoknak! Ha már 35 vagy 40+ osak vagytok, nem nagyon fogtok ugrálni, anyagiak terén is jól jön egy stabil kapcsolat!👍 33/N
jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem biztos hogy szakított és ezert tért vissza, az is lehet hogy 2 lyukra játszik.
jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell rögtön negatívnak lenni. Bár nem általános a mi esetünk, de nárcisztikus időszak és mások által történő hosszú szétszakítás után hirtelenül együtt élünk és minden rendben van. Ettől függetlenül is hallok innen-onnan olyat, hogy nagy problémából rádöbbenve akár meg is javulhat a kapcsolat. Sok tényezőtől függ ez össze. Én megírt sorsban is hiszek. Ha közös út van még és "tévesen" széledtek szét, akkor pláne lehet javítani. Ha nincs már sors, akkor meg úgy-sem lesz semmi és gyorsan kiderül. De mivel éreznek egymás iránt, van még benne szufla.
jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz semmi hiszen nem bízol benne (JOGOSAN!).
jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!