Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már ilyet? Mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval alapjáraton ha a barátőmmel találkozok (távol élünk egymástól), akkor előtte mindig szexuálisan izgatott vagyok és naponta kiverem, de úgy érzem, hogy most valamiért mintha más lenne, nem érzem ugyanazt. Nem tudom eldönteni, hogy ez most jó e vagy rossz.

Úgy érzem ha itt lenne előttem, szexuálisan fel tudnék izgulni rá, de önmagában a gondolatától nem és ez most teljesen fura. Lehet már kezdek ráunni, vagy már túlságosan természetes olyan régóta vagyunk együtt?

Mármint hogy önmagában még mindig vonzónak találom, de önmagában a gondolat, ahogy ragondolok, nem érzem hogy tombolnának bennem a hormonok, amíg nem látom meg élőben is.



dec. 9. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Tél van.
dec. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És télen mások a hormonok?
dec. 9. 08:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd elmúlni a rózsaszín köd.
dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az rossz? Ezután mi várható?
dec. 9. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted őt, van köztetek mély kapocs akkor nem jelent rosszat, de ha nem szereted akkor jobb különválni.
dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet egy intim kérdésem? Sokat vered? Mert akkor hiába kívánod őt, nem biztos, hogy kemény leszel, vagy lehet, hogy nem is kívánod akkor már.

Illetve még egy kérdés, szereted őt? Mert ez is lehet az oka.


Nálam ezek játszottak. Új kapcsolat, sokat maszturbáltam, és amikor együtt voltunk (nem úgy), akkor nem volt kedvem a szexhez, pedig szerettem. Aztán 3 napig nem vertem ki, utána meg ha megölelt már attól kemény lett odalent.

dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!