Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor találkoztatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor találkoztatok az Igazival, éreztetek valamit amiből tudtátok hogy Ő az?

Figyelt kérdés

Akik tényleg régóta együtt élnek valakivel és szerelmesek. Hogy ismerkedtetek meg? Amikor először láttátok a párotokat éreztetek olyat, mintha ismernétek már valahonnan?


Éreztetek bármilyen sorsszerűséget? Vagy bármit ami talán nem is evilági?



2023. nov. 3. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk speciel ez történt. Egy hét múlva kimondta, hogy én leszek a felesége. Mosolyogtam. És lőn. 35 éves házasok vagyunk, 6 unokával.
2023. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamar egymásra kattantunk, de ilyen ezo körítés nélkül. Mikor először láttam arra gondoltam egész helyes csávó. Mikor először beezéltünk arra gondoltam egész kedves is a csávó, ebből még lehet valami. Aztán ezekre kb egy hétre, az első randin tudtam hogy ez itt szerelem. Pedig még a randi elején kérdezte nem alszom-e majd nála, szóval simán gondolhattam volna azt is hogy csak szexre megy. Mégis azonnal bíztam benne, tudtam hogy ő is belém szeretett és nem ver át. Így is lett. Igazából csak az indokolatlan szinte azonnali bizalom volt amit éreztem.
2023. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Ez nagyon szép, bár mindenki így lenne az életben!

2023. nov. 4. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem éreztem.Barátkoztunk,mert Ő akarta. Nem tolakodott , várta mi lesz.Programokat csináltunk együtt de nem engedtem túl közel. Várt.

3 hónap múlva megtörtént az “ eset”.

Kiderült nagyon erős a kémia köztünk . Szerelmes lettem a barátomba.

Aztán házasság 2 év múlva, gyerekek.

dec. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
dec. 2. 08:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit ilyen sorsszerű az egész azért mondom el. Volt egy hosszú párkapcsolatom ami sajnos nagyon sok fájdalommal járt nekem, többször szakítottunk, megpróbáltuk, tényleg nem volt az igazi. Ez még 2020- ra nyúlik vissza. Az egyik ilyen szakításkor elkezdtem böngészni azoknak a nevét akik követik a leendő egyetemem oldalát és bekövettem egy srácot, szimplán csak azért mert nagyon megtetszett nekem, szimpatikusnak tűnt képek alapján. Vissza is követett, de akkoriban az élet úgy hozta ennél több nem történt, én tudtam, hogy azért követtem be mert nagyon tetszik, de mégsem mertem lépni vagy bármi. Főleg hogy ekkor egy régi srác is megjelent ( szintén az instán), akit én ezer éve követtem mert szimpi volt, de ő talán évekig vissza se követett. De akkor nyáron igen. Vele végül írtam párszor, de nem lett belőle semmi komoly. Talán egyikünk se akarta igazán. Majd sajnos összejöttem az exemmel újra aki az első barátom volt és nem igazán tudtam könnyen elengedni azt a mérgező kapcsolatot. Pedig az már csak egy kényszeres szörnyűség volt. De ilyenkor már láttam, hogy sok értelme nincs a kapcsolatnak és az első srác akit én követtem be a suli oldaláról egyre inkább elkezdett érdeklődést mutatni irántam és nekem ez tetszett. Exemmel szakítottunk és mintha csak a sors akarta volna így nem sokkal később rám írt ez a fiú. Nagyon gyorsnak éreztem, de tudtam, hogy nem ronthatom el mert ő az aki már nagyon régóta bejön nekem, adni szerettem volna neki egy esélyt. A találkozásaink mind bebizonyították, hogy teljesen ellenkezője mint az exem. Rögtön éreztem, hogy örökre őt szeretném magam mellé. És igen összejöttünk, azóta is együtt vagyunk és hamarosan összeköltözünk. Számomra ebben több sorsszerű is van, de lehet más nem érzi így. Csak hogy tetőzzem mindezt végül a másik srác is megjelent az életemben, nyilván nem úgy. De végül ő is abba a suliba jött ahova én és ahova a párom is járt. Két Random srácot “kinéztem” magamnak, nem egy helyen, és nem is egy időben. Végül mindhárman egy suliba mentünk tanulni, sőt a másodikkal egy szakra. Beszéltünk párszor a régi ismertségre hivatkozva, de éreztem rajta, úgy ahogy akkor nyáron is ( amiből végül nem lett semmi), hogy többet akarna így nagyon gyorsan rövidre zártam vele. A sors tehát megadta nekem, mindkét srácot az utamba sodorta. Elég komplikált történet, nem akarom, hogy úgy jöjjön le valakinek, hogy 8 pasival vagyok egyszerre 😂De így teljes az egész story és erre mindig is emlékezni fogok.
dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!