Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nektek is fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek is fontos vagy örülök, ha a szeretett nő kimondja, hogy szeretlek, főleg először?

Figyelt kérdés
dec. 19. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintme inkább szívrohamot kapnak :D
dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmesek biztos, hogy örülnek.
dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki ne örülne ha körbe van nyalva?
dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Tudja hogy utana a pincsije lesz.
dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi kb. egyszerre mondtuk ki :)
dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég egy érzéki orál, abból már tudom! 🤣
dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
Felejthető kapcsolataim alatt sohasem volt fontos a szóbeli kinyilatkoztatás. Annál inkább, amikor a feleségemnek csaptam a szelet.
dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az is elég lenne, ha egy nő felvállalná mások előtt, hogy kézenfogva sétálunk az utcán. Abból tudnám, hogy fontos vagyok neki. 40 éves vagyok, nem járok edzésre és elektronikával, meg mikrokontroller programozással játszom legszívesebben. Meg napi 8-10 órát dolgozom alkalmazottként egy olyan helyen, ahol 800-an vannak, de ritkán van közös beszédtémánk. Ebből el lehet engem képzelni.
dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szereto ne mondja.. ez csak dugas , baxas kemenyen.. osztonok , vagyak kielegitese..
dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!