Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már ilyen fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyen fajta vonzalmat? (Szerelem első látásra?)

Figyelt kérdés

Talán kicsit bugyutának tűnhet a kérdés, de higgyétek el, felnőtt vagyok. 23 éves nő. De még soha sem voltam szerelmes, és soha nem érdekelt a romantika ezelőtt. Szóval a szerelem témakörben eléggé járatlan vagyok.


A kérdés ez lenne:

Volt már olyan, hogy valakit kb. első látásra, minden látszólagos ok nélkül nagyon szimpatikusnak, valamilyen furcsa módon vonzónak találtatok?

A férfi teljesen átlagos külsejű, így nem mondhatnám, hogy amiatt vonzódom hozzá. Nem csúnya, átlagos. Pont olyan, mint bárki más.

A személyisége sem lehet a kulcs, hiszen nem is ismerem. Eddig talán 3x láthattam a munkahelyem környékén, soha nem beszélgettem vele. Még a nevét sem tudom.

De valamiért, ha véletlenül összetalálkozunk, mindig az jut eszembe: "ő más, mint a többi". Fogalmam sincs, miért. Mintha áradna belőle valami, ami vonzóvá teszi.


Mitől érzem ezt? Ti is éreztetek már ilyet?



dec. 20. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen N
dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ez nem szerelem, ez egy erős szimpátia.
dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még ilyen soha. Idő kell a szimpátiához, ahogy a vonzalomhoz is. Meg kell azért nagyjából ismernek hozzá a másikat.
dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem szerelem első látásra hanem vonzalom.
dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Ezt hivjak kisugarzasnak.
dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ahogy az előttem hozzászóló írta- KISUGÁRZÁS. Én is voltam így és velem is voltak így. Szerencsés esetben még egyszerre is éreztük ugyanezt. Szerelem lett belőle. N
dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kisugárzás, valószínűleg az lesz az. (Kicsit féltem beírni a szót, nem voltam biztos, hogy ezt jelenti.)
dec. 20. 14:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Ugyan ez törtènt velem a volt munkahelyemen. Àtlagos külső, de gyakorlatilag màr az első pillanatban megakadt egymàson a szemünk. Aztàn el kezdtünk beszèlgetni. Olyan volt mintha màr ismernènk egymàst annyira pozitìv volt a kisugàrzàsa ès amikor kb tudod, hogy mire gondol a masik ès ő is, hogy te mire. Ùgy èreztem, hogy megtalàltam a màsik felemet mert olyan volt belsőleg mint èn.

dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
A ferfi reszerol kiaugarzas a te reszedrol valami lathatlan erzelmi kotodes.. az ilyent addig kell megfogni amig adott ra a lehetoseg.
dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez olyan szép mindig amikor valaki ilyet ír ki. Remélem alakul belőle valami,ha nem is kapcsolat, legalább valami életre szóló.

Én egyszer éltem at ilyet tini koromban,azóta sem soha többet..szóval ne hagyd elveszni.

dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!