Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkről sokszor mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkről sokszor mondják, hogy mást tesznek, mint amit gondolnak. Hölgyek, volt már, hogy ti éreztétek magatokban ezt a fajta "vívódást"?

Figyelt kérdés

Amikor a szív és az ész teljesen mást mond. Pl. megismerkedtek egy férfival, nagyon szimpatikus, de foglalt. A szív azt súgja: "Szerezd meg! Nem szalaszthatod el, lehet, hogy ő lenne életed szerelme!" Az ész pedig egy virtuális STOP-táblát tesz a dolog elé: "Annak a pasinak barátnője van, tiltott gyümölcs! Ne légy hülye, ne rombolj szét egy kapcsolatot! Keress mást!"


Ez csak egy kiragadott példa, de nők gyakran kerülnek ilyen helyzetbe. Filmekben is sokszor látni olyan jeleneteket, amik ezt demonstrálják. Ti is éreztétek már, hogy az ész és a szív harca miatt nem, vagy csak nagyon nehezen tudtatok egy adott szituációban döntést hozni? Általában a kettő közül végül melyik győzedelmeskedik?



2017. szept. 4. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Pontosan, FILMEKBEN látni ilyet. Velem ilyen még életemben nem történt.


Szívvel nem gondolkozol, az csak a vért pumpálja. Ésszel gondolkozol, ésszel vagy szerelmes is. Gondolom, ez megválaszolja, hogy melyikre hallgatok.


A szív azt súgja... :D Ez olyan, mint azok a török sorozatok.

2017. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyszer, mikor továbbtanulás volt a téma, és választanom kellett a kevesebbet fizető, de általam nagyon szeretett, vagy a gyűlölt, de jól fizető terület között.

Szerelmi téren még nem volt ilyen, aki nem jön be, vagy van párja, vagy valami, az nemtelen a szememben, nem tudok vonzódni hozzá.

2017. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez a konkrét helyzettől függ. Én az első esetben amit írtál azt próbálnám elérni elsősorban, hogy összebarátkozom a pasival. Aztán ha így belém szeret, akkor az jó, ha nem nem erőltetem. Persze ha összejönne és belém szeretne az lenne a legjobb. De akkor zárja le a kapcsolatot, és utána belevághatunk a kapcsolatba. Szerintem ez egy normális hozzáállás mert nem tisztességtelen, és a másik jellemét az mutatja meg, hogy képes lezárni egy kapcsolatot. szóval szíves ésszel szoktam gondolkozni.
2017. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt ilyenre példa. Egyszerre általában egy dolgot akarok, vagy ha döntéshelyzet van, akkor kb egy nap alatt eldöntök bármit.
2017. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sajnos volt. Elég gyakori.
2017. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Érdekes, amiket írtok, tekintve, hogy szinte 5 percenként érkezik ide az oldalra is egy-egy női vívódást tartalmazó kérdés. Szóval nagyon is jellemző.
2017. szept. 4. 15:31
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szóval feltettél egy kérdést, nem olyan válaszok jöttek, mint a filmjeidben, úgyhogy lecsaptad a cumisüveget, és odamondtad, hogy csakazértis.
2017. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem én írom ki őket. Attól még, hogy más vívódik, én nem fogok.
2017. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És engem pontosan miért is kellene érdekelnie, hogy más milyen marhaságokon vívódik..?
2017. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2017. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!