Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzalom+baratsag miert nem=...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom+baratsag miert nem= szerelem?

Figyelt kérdés
Szerelmnel is van vonzalom es lelki kapocs, akkor ha vonzodok balakihez aki ugymond barat is egyben, jol erzem vele magam,miert nem szerelem?

dec. 20. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem toltottek egyutt eleg idot kettesben ..
dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván mert pasi
dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mozgattad meg annyira.
dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az, nekem az.
dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szexkapcsolat azeee
dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert a szerelem egy mélyebb érzés, amolyan lelki dolog,amit nem lehet ilyen praktikusan definiálni.

Amiről te írsz, az barátság extrákkal, ahol fizikai meg szellemi térben vannak közös pontok, ennél egy magasabb rendű érzés amikor ezeken felül a lelki térben is létrejön az összhang.

Pl. van egy lány,akivel barátok vagyunk, jókat dumálunk, és fizikailag is bejön, így néha szexelünk is, de egyikünk se érez ennél többet. Lelkileg nem tudok úgy kapcsolódni hozzá, valahogy nem érzem, ezt nem lehet megmagyarázni, illetve vannak olyan tulajdonságai, amikkel nem tudok azonosulni, amiket egy barátnak elnézek, mert vele nem kell együtt laknom, de párként sose tudnánk együtt élni. Ha szerelmes lennék belé,akkor eleve nem jutnának eszembe ilyen zavaró tulajdonságok,de lehet,h pont azért nem vagyok szerelmes belé,mert ilyen tulajdonságai vannak, végül is mindegy honnan nézzük,az eredmény ugyanaz.

Sztem sok kapcsolat egyébként pont azért csesződik el,mert sokan azt hiszik, h ez a barátság+vonzalom elég lesz,de ez önmagában nagyon kevés.

dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szerelem egy csodálatos, "megfoghatatlan" dolog. Hiába rakod az összetevőket egybe, vagy jön és érzed BELÜLRŐL MAGADTÓL vagy nem. A partnered nem érzi, ez van. Vonzódhat az ember a hamburgerhez s meg is eszi amikor éhes, lehet jól tálalni - de ettől még nem ez lesz a kedvenc étele.
dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert a szerelem nem gombnyomásra működik.
dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert valami miatt nem teljesedhet ki. Például engem megcsalt a férjem szellemileg-testileg. Szakítottak, aztán kiderült (sejtettem is), hogy még titokban beszélgetnek. Nyilván, ha voltak érzések, akkor nem fognak tudni soha egy baráti kapcsolatot fenntartani, hiába mondják azt, hogy csak barátok....


Régebben az én életemben is volt egy srác (mással voltam kapcsolatban), akihez baromira elkezdtem vonzódni, de mindkettőnk kapcsolatban élt. Hamar rájöttünk, hogy nem tudnánk így barátok lenni.

dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a szerelem egy mélyebb lelkikapocs. Nem is lehet pontosan megfogalmazni.
dec. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!