Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok mar ugy hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar ugy hogy valaki tetszett ismerted is eleg jol eleg regota de csak azutan lettel bele szerelmes miutan parkapcsolatba leptetek?

Figyelt kérdés

Elotte miert nem tudtal beleszerelmesedni ha ismerted eleg jol van rendszeres kommunikacio es tetszik is?

Tudok peldat is, volt 1 lany akivel baratsag extrakkalba voltam 1 evig, kedveltem tetszett is de nemmlettem szerelmes bele pedig eleg kozel alltunk egymashoz, majd ugy alakult h osszejottunkm es miutan elkezdtunk járni ra 2 honapra sgerelmes letgem. Ez hogy? Elotte miert nem? Volt igy mas is?



dec. 25. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem kezdek kapcsolatba olyannal, akibe nem vagyok szerelmes. Nálam ez úgy megy, hogy elkezdek randizgatni valakivel és ha pár alkalom után úgy érezzük, hogy valami fellángolt köztünk, akkor azzal összejövök. Nem fordítva csinálom, hogy összejövök random valakivel aztán vagy beleszeretek, vagy kidobom szerencsétlent. Nem vagyok érzelmi analfabéta, aki szórakozik mások érzéseivel.
dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 es irtam h tetszik vonzodom stb. Uh volt erzelem de nemmszerelem
dec. 25. 15:33
 3/8 A kérdező kommentje:
1 evig voltunk szexkapcsiba jo volt a tarsasaga is, tetszett is, de nem tudtam szerelmesmlenni, kesobb osszejottunk mert jol efeztuk egymassal magunkat meg volt a vonzalom a szimpatia, es miutan elkezdtunk tenylegesen jarni beleszerettem
dec. 25. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 a kutyám iránt is van érzelmem, de érted…szerelem nélkül én nem kezdenék kapcsolatba, azt én még csak randizgatásnak hívom. Onnantól kezdve, hogy kimondom, hogy együtt vagyunk, már szerelmesnek kell lennem és biztosnak abban, hogy szeretnék vele lenni. Persze ettől még idővel elmúlhatnak az érzéseim, de szerelem nélkül minek kezdenék bele egyáltalán.
dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha az érdekel, hogy miért csak több mint egy év után lettél belé szerelmes, nem tudom. A szerelem kiszámíthatatlan, mondjuk velem ilyen még nem volt, mint írtam, én vagy az elején beleszeretek valakibe, vagy soha :D De nem vagyunk egyformák.
dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 7 év után lettem szerelmes egy fiú haveromba. Előtte néha beszéltünk, néha nem, néha dumáltunk órákat, néha találkoztunk, stb. Más nem volt. Egyszer közelebb került hozzám, és nagyobb társaságban voltunk, de csak hozzám beszélt kb, velem volt elfoglalva. Éjfélre már csòkolòztunk is. Reggelre józanul átgondoltam mindent, és ő is. Folytattuk a jó dolgokat, és egy pár nap múlva már azon kaptam magamat, hogy szerelmes vagyok brutálisan.

Mi változott? Nem tudom. Ez jött magátòl. Mit szerettem benne? Nem tudom, de az biztos hogy senki nem bánt olyan jól velem azóta azóta, mint ő.

dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os es korabban nem mozgatott meg a srác? Vagy bem tetszett igazán?
dec. 28. 08:04
 8/8 anonim ***** válasza:
7, igazán külsőre egyáltalán nem jött be. Belsőre bírtam, mint barátot, de személyesen keveset találkoztunk, mert nem a szomszédban lakott, szóval lehet lett volna hamarabb valami, ha több lett volna a személyes találkozó. Meg volt sok szünet is a 7 év alatt, volt hogy hónapokig nem beszéltünk, aztán hirtelen csak kerestük egymást, és folytattuk ahol abbahagytuk.
dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!