Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha egy fiú így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú így viselkedik mit érezhet a lány iránt?

Figyelt kérdés

Barátság extrákkal kapcsolat van/volt köztünk egy külföldi erasmusos fiúval. Én a kezdetektől fogva szerelmes voltam belé, de ő ezt csak utólag tudta meg. Megmondta az elejétől kezdve, hogy nem akar kapcsolatot, mert nem marad Magyarországon, és utalt rá, hogy a szülei nacionalisták és vallásosak nem fogadnának el egy külföldit, nem vallásosat stb.

Sokáig biztos voltam benne, hogy nem érez irántam semmit, de az elmúlt hetekben ez megváltozott. kb két hétig együtt laktunk és így érzelmileg sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, úgy érzem. Amikor együtt laktunk, többször rajtakaptam, hogy arcon csókolt, amikor azt hitte, hogy alszom, vagy pl. alvás közben magához ölelt. Most decemberben aztán elhagyta az országot és az utazás előtti utolsó három napon többször is elérzékenyült, elsírta magát. A repülőtéren,amikor búcsúzkodtunk pedig azt mondta, hogy jobban szeret, mint gondolnám. (Baráti szeretetre gondolt) És hogy örökké barátok leszünk.

Szerintetek, lehetséges, hogy belém szeretett csak a szülei miatt nem akar komoly kapcsolatot, vagy csak áltatom magam?


dec. 25. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg, ha a szülei elfogadóak lennének és nem messze laknának innen, akkor felvállalná veled a kapcsolatot.

De az eszére hallgatott a szíve helyett.

Meg lehet érteni, de meg lehet érteni az ellenkezőjét is.

dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlmisztifikálni.

Valamilyen szinten kötődött hozzád, elérzékenyült, de amint hazaér a saját közegébe , ez már csak egy szép emlék. Éli a saját világukban a saját életét. Ez a normális.

dec. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Valami ázsiai származású lehet.. kinai gondolom.. hagyd a fenebe az ilyen kis fiukat.
dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Abban a pillanatban úgy érezte magát, most már jobban van.
dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!