Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nektem mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektem mennyire fontosak ezek a dolgok a párotokban?

Figyelt kérdés

Kinézet.

Szex.

Beszélgetés, egymás megértése...


Igazából mindenre mindent hallottam már.

-Nem baj ha nem jó a szex, majd jobb lesz.

-Nem baj ha a nő nem a legszebb, amúgy is megöregszik.

-Ha jó a szex, akkor nem baj ha nem tudtok mindenről beszélgetni. Meg amúgy is azért vannak a barátok...


Csak kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a legfontosabb a párjában.

Írjatok egy fontossági listát.


Köszi,

Anett



dec. 26. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Senki sem gondolatolvasó nem látunk bele a másik fejébe nincs szuperképességünk.


Szóval alap esetben van 2 idegen, akik meglátják egymást, megnézik egymást..tetszik vagy nem tetszik...ha tetszik akkor még jobban megnézi tetőtől talpig...vonzó e vagy sem


Ha tetszik vonzó, akkor eldől , hogy lefeküdnénk e vele vagy sem.


Majd megismerjük, ha zakkant, vagy kretén vagy egy full idióta akkor mérlegelni kell....annyira normális e , hogy csak szex legyen vagy annyira se.


Ha mondjuk normális tetszik jófejnek tűnik, akkor elkezdünk ismerkedni beszélgetni hosszas randizgatás találkozások ismerkedések ideje jön el.


telnek a hónapok, ha fejben is minden okés természetileg is, akkor a jövőn kezdünk el gondolkodni...


és kialakul minden...közben lehet h szerelmesek leszünk de lehet h nem...


Ahogy az élet hozza.


Hát kb. ezaz általános ismerkedés egy új emberrel akit potenciális társunknak tartunk.


De!

- vannak emberek akiknek nem olyan fontos h jó legyen a szex mert inkább a lelkis oldala a lényegesebb..ide egy kalap alá vehetjük azt is h nem a legszebb a nő.


De ez ugyanígy van a másik oldalról is, a Nők is pont ugyanezt teszik.


Egy különbség van ami a nőknél valljuk be gyakoribb, hogy a pénz az anyagiak miatt minden mást elnéznek.


ÉS hát erről szól a gyakorikerdesek és a pasik-nők téma egész nap, mindenütt, 1001 kérdés és teszt alatt mindenütt.

dec. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Közös célok, egymás megértése, hasonló értékrend szerintem a legfontosabb.


A kinézet annyiból alap, hogy vonzódjunk egymáshoz, tehát ez legyen eleve kölcsönös az elejétől. Ha ez nem kölcsönös, akkor úgysem folytatjuk az ismerkedést.


A szex nekem akkor tud igazán jó lenni, ha a másikkal van egy nagyon jó kapcsolatom alapvetően. Nekem ebből indul ki az egész.

dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Miért tetted fel a kérdést? Te hogyan éled meg ezt a kapcsolatodban?


2-es voltam.

dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem sajna nincs senkim.

Nem tudom, hogy mire figyeljek, hogy hogyan válasszak.

A kinézet fontos, mert senki nem akar egy csúfsággal járni, de a megértés, összhang is számít.

Aztán később ha lesz már szex és mondjuk az nem jó, akkor mi legyen?

Mert ha szép és főleg jó a kommunikáció, akkor nehéz lesz szakítani. De a szex meg nagyon fontos.

dec. 27. 03:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélgetés, egymás megértése... A legfontosabb, ha már párkapcsolatról beszélünk. Ha van két lány, akik közül az egyik szebb, de kevésbé értjük meg egymást, nem tudunk olyan jókat beszélgetni, akkor nem őt választom.


Kinézet. A második legfontosabb. Ha valaki nem vonz külsőre, akkor a szex sem lesz jó vele, akkor nincs vonzalom. Nem kell hercegnőnek lennie, de fel tudjon rá állni.


Szex.

jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!