Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele betegedhet valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele betegedhet valaki a viszonzatlan szerelembe ?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy férfi aki nem tudja mit érzek iránta de tudom hogy ebből úgyse lesz semmi mert nem érdeklődik irántam. Márciusban lesz egy éve hogy ez már tart bennem. Állandóan rá gondolok és nem bírok ezen tovább lépni. És érzem ahogy ez miatt csak stresszelem magam vele.

jan. 19. 08:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból vannak problémák akkor simán...
jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármibe bele lehet betegedni, ha az ember eleget stresszel miatta.
jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Bele, azért kell mindenáron kiszeretni belőle és ha látod eleget inkább kerülni.
jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyár óta vagyok hasonló helyzetben. Szerelemnek nem nevezném, arra nem vagyok képes, mert már túl kiégett vagyok hozzá. "Csak" vonzalom. De az én életemben az is rendkívül ritka. Nem tűnik kölcsönösnek, és ő nős is, tehát garantáltan nem lesz belőle semmi.

Aggyal mindent is tudok, ami a helyzetről elmondható. Hogy nem etikus, hogy nincs értelme, hogy el kell engedni stb-stb-stb. Hiába. Átlagosan heti kétszer találkozunk, de most volt olyan időszak, hogy egy hónap is kimaradt, és semmivel sem lett jobb. Próbálok ismerkedni, de már nagyon-nagyon nehezen veszem rá magam, találkozni nem is vagyok képes már 2 hónapja senkivel, beszélgetni is alig. Mert minek, előtte sem találtam olyat, aki megmozgat, lehetett akármennyire jó kinézetű és személyiségű, így meg, hogy ő képbe került, még úgy sem fogok. Ha meg nem is próbálok ismerkedni, akkor aztán 100% csak rajta kattogok, körülötte forognak a gondolataim. Nem jó sehogy.

Fizikailag még nem betegedtem bele, lelkileg már nagyon szarul vagyok, de alapból sem voltam jól, mégpedig pont amiatt, amit írtam, hogy itt vagyok a 40 felé araszolva, és nem találom azt, akire vágyom, akivel ez kölcsönös, és nincs is akadálya, hogy együtt legyünk. Nem hiányzott még ez is...

jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
De jó, hogy én ilyesmit nem éreztem, remélem nem is fogok. Nem könnyű helyzet ez biztos. És lehet tök hülyeség amit írok, de ha nem segít semmi tényleg akkor talán pszichológus segíthetne benne.
jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Foglalt az ki maradt ... foglalt ferfiakat beken kell hagyni. Amugy inalmas hogy nem irjatok bele a kerdesbe de 100%ra lehet erezni "ez megint foglalt pasis kerdes lesz."
jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem foglalt férfi azért se írtam bele. Úgyhogy nem kéne egyből itt okoskodni.


Igen próbálok túl lenni ezen, de nem olyan egyszerű mint ahogy azt mondani lehet.


Kedves 4-es nagyon sajnálom és remélem fogsz találni egy normális pasit aki viszont szeret téged is.

jan. 19. 12:01
 8/19 anonim ***** válasza:

És milyen gyakran találkozol vele?

küldtél már jelet?

jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Átérzem. Ugyanígy vagyok. Ráadásul én járok hozzá kezelésre így érezhetem az érintését. Ez részben jó addig az 1 óráig részben pedig rossz mert utána hiányzik. Szerintem előbb utóbb bele lehet ebbe betegedni
jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Csak látni szoktam néha, de nem szoktam vele szerencsére találkozni. Egy településen lakunk csak annyi.
jan. 19. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!