Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » NŐK! Számotokra mitől van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! Számotokra mitől van egy férfinak szexi kisugárzása?

Figyelt kérdés

jan. 22. 07:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Kezdjük egy őszinte válasszal, aztán jöhetnek az ilyenkor szokásos bullshitek. Kisugárzás nem létezik. Arra mondják a nők, hogy jó "kisugárzása" van, aki jól néz ki.
jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Van benne egy zsigerből jövő lazaság az élet mindennapos dolgaival kapcsolatban.

Pl mentek kocsival, eltévedtek, de ő keresi a helyes utat logikusan viccelődve.

Vannak palik meg akik ilyenkor morognak, életképtelenné válnak, ostobán szövegelnek hogy ő nem is akart idejönni ecc, ecc.

Na most kérem szépen melyik a szexi és férfias és vonzó?

Ha konkrétan szexi kisugárzásra gondolok, az meg olyan hogy süt róla hogy szeret dugni, gátlástalanul. Laza, mosolygós, szereti a női nemet, tiszteli is, minden körülmények között férfi tud maradni.

jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Sxép az arca, jó az illata, szép nagy farka van.
jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nem tudom megmondani. De nem a külsőtől függ. Láttam már szép férfit, de egy kő is jobban lázba hozott, és csúnyát, akitől kb leesett a bugyim. Ez kémia, nem igazán lehet meghatározni.

Tény hogy a laza, közvetlen pasik vonzóbbak, de az is csak egy mértékig

jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a magabiztosság, lazaság, humor, intelligencia (amit nem fitogtat folyton, meg nézi le a nőket, hogy Ő mennyivel okosabb), jó karizma mind szexi.


Egyszer volt olyan, hogy egy nyelvkurzuson megismertem egy pasit. Nem tetszett eleinte. Nem is taszított de nem is jött be, viszont emberileg elsőre is nagyon szimpi volt és rögtön klappoltunk.

Aztán kb egy hónapra rá elmentünk páran a csoportból iszogatni. Épp beszélt valamiről az adott pasi és nekem egyszer hirtelen beütött, hogy "úristen de szexi". Nem változott egy hónap alatt a külseje. Megegyszer mondom nem csúnya, igényes, sőt aztán később jobban megnőtt a haja és azzal SOKKAL jobban nézett ki és azt gondolom jó pasi.


De ezt az érzést nem a külseje váltotta ki. Hanem, hogy laza volt, magabiztos, van jó karizmája és ahogy megismertük egymást egyre jobban kiderült, hogy nagyon okos. Humora. Ezektől szexi tud lenni egy férfi.

jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Ha van önkontrollja, odafigyel rád és az apró részletekre, a reakcióidra, tehát nem lehet egy szimpla buta hazugsággal lerázni. Pl. beszélgetnek egy bárban, pici alkoholt isztok, de a nő feszeng, kicsit unatkozik, nem foglalja le a férfi. Megkérdezi a férfi, hogy tetszik a hely, jól érzed magad? A nő udvariasságból mosolyogva válaszol, hogy igen. 🙂 Na most egy vonzó férfi egyből leveszi, hogy ez nem igaz, és változtat a dolgokon, más témát dob be, vagy elkezd bókolni a nőnek vagy mondja, h táncoljanak vagy bármi más, de a lényeg, hogy észreveszi, hogy mi a valóság és változtat.
jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
#6 Na ezen jót nevettem. Szóval ha a férfi észrevesz dolgokat nem figyemességre utal, hanem hogy vinzó. 😂
jan. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
#6 Normális férfinak viszont nem kell olyan nő, aki még egy ilyen szimpla kérdésre sem képes őszintén válaszolni.
jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
#7 - igen, pont azért vonzó, mert nem lehet mellébeszéléssel megvezetni. A legtöbb férfi könnyen irányítható, így üdítő kivétel, akit nem lehet manipulálni és persze ő sem akar manipulálni.
jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Férfias, vicces, etikus, jó ember. 26L
jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!