Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » NŐK! Számotokra mitől van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! Számotokra mitől van egy férfinak szexi kisugárzása?

Figyelt kérdés

jan. 22. 07:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
a nezese a mozdulatai latni munka kozben olyan kis vagany laza magabiztos eletkepes nem az a morgos 1 kedvu. de belul mikor mdgismered meg nem 1 bekepzelt pöcs hanem kulturalt tiszteli a not romantikus. Es mikor ugy nez rad mint 1 kisfiu szeles mosollyal az arcan akkor tudod h nem csak dugni akar. Na ez felbecsulhetetlen 🤤
jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor magamhoz nagyon hasonlónak látom/érzem (a személyiségét). Mert akkor tudom, hogy értjük egymás humorát, bánatát, bármijét.
jan. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

- Humor

- Bátorság

- Gerinc

- Életképes

- Felelősségtudat

Volt egy haverom pár éve, délután 2 kor azt mondja : gyere ugorjunk le a Balatonra .

Mentünk is és én valahogy szabad és boldog voltam tőle.

Ez valami spontenatitás amit szinte minden fickóból hiányolok. Éjjel is felhívott hogy jön értem menjek mert várni kell egy kamiont, nem szeret egyedül várni. Reggelig beszélgettünk.

Nagyon magávalragadó volt a személyisége.

Én ilyen: gyere ugorjunk el valahova fickókkal nem találkoztam akik ki akartak volna szakadni a hétköznapokból.

És szexi az ha valaki a jég hátán is megél. Ez egyszerűen férfias.

febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Spontenalitás*
febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%

Én a romantikus férfiakat tartom kívánatosnak.

Ha ő férfiként viselkedik , igazán nőnek érezhetem magam.

Nagydarab, erős, figyelmes, romantikus.

A férjem az első randira süteményt hozott.🥰 Mindig a kedvemben akar járni. Udvarol.

Mindenkihez jó.

Láttam ahogyan a gyerekeihez viszonyul. Nem engedte el a kezüket a válás után sem. Felelősségteljes ember. Nem bántam meg hogy hozzámentem.

febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudnám megmondani. Egyszer találkoztam egy csúnya, púpos férfival, akinek hihetetlen vonzereje volt.
márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!