Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mi a véleménye? Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spiki kérdése:

Kinek mi a véleménye? Valóban nem akar semmit? Vagy csak fél? Hirtelen letámadtam? Nem biztos a dolgában? Megijedt?

Figyelt kérdés

Házas,családos férfi vagyok.Van egy hölgy a munkahelyen,szintén családos,velem egykorú.Fél éve ismertem meg,kb 3 hónapja őrülten szerelmes lettem belé.Nagyon jó kapcsolatunk volt,sokat nevettünk,hülyéskedtünk.3 napja üzenetben bevallottam neki az érzéseimet.Kértem tőle,hogy beszéljük ezt meg,5 percet kérek.Beleegyezett.Munka után megvártam,beszállt a kocsimba.2 órát beszélgettünk.Azzal kezdte,ennyi volt,úgyis éjszakás vagyok 3 hónapig,qzalatt felejtsem el ezt a dolgot.Montam neki ,én ezt csak úgy tudom megtenni,hogy többet nem beszélünk.Ezt ő nem akarja.Most írom még mik hangzottak el.Kérdezem tőle,érez-e irántam valamit,erre ő,nem mondom azt hogy nem,de nem akar biztatni.Szeretné-e ha megcsókolnám?Igen,de nem,nem,nem.Adtam egy puszit az arcára,mondom töröld le nyugodtan.Nem törlöm le,mondta ő.Simogattam a combját közben,fogtam a kezét.Mondta hogy ne de nem nagyon ellenkezett.Mondtam neki,készüljön fel,mert ha igent mond,elválunk,én viszem a 2 gyerekemet,ő a saját 2 gyerekét,6-an leszünk kell vennem egy 7 személyes autót.Erre ő,nekünk olyan van.Mondom szuper,beszélek a férjeddel adja oda nekünk,neki már úgyse lesz rá szüksége.Hatalmasat,nagyon jót nevetett rajta,majd utána mondta, úristen ez nem volt szép tőle.Qzt mondta nekem,képtelen hazudni,első nap lebukna a férje előtt ha kapcsolatot kezdene velem.Hogy tudná ezt végig csinalni?Azt is mondta,miért nem személyesen vallottam be neki, sokkal jobb lett volna.Minden kérdésem után hosszasan elgondolkodott,majd rávágta hogy NEM.Tudom,hogy a nem,az nem.De mégse akarom elfogadni.Nekem nem tűnt határozottnak.Nem akarom őt zaklatni.Ezért fordultam hozzátok.Írjatok meg a véleményeteket.Mit gondoltok?Minden véleményre kíváncsi vagyok.Rettenetesen fáj,nagyon szeretem.Tudom házas vagyok,de nekem ő kell.Elfogadom a hatarozott nemet.De előtte segítsetek.Bízom benne hogy ki tudtok igazidni az irományomon,és tudtok segiteni a hozzászólásaitokkal.

Ui:Remélem te nem olvasod.😁 Ha mégis, írd kommentbe,hogy "NEM"🤣😂😨😰😥😢😭



febr. 2. 06:23
A kérdező szavazást indított:
Marhára nem akar tőlem semmit
Hirtelen letámadtam a szerelmi vallomásommal.De érez valamit irántam.
Szeret,csak fél a következményektől. (Én is,nagyon)
Megijedt
Még ő maga sem tudja mit akar.
Nem meri magának bevallani.
Csak haverként,munkatarsként tekint rám.
Hagyd békén te barom, családosok vagytok mindketten.
Újból,előlről kellene kezdenem,de nagyon lassan közeledni?
Törődj bele, hogy nem kellesz neki.Semmit nem érez irántad.
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Gyerekes annyi alapján belezuhni vkibe hogy látod meloban meg hülyültök. Ez csak a felszin.

Mint amikor a szeretőt nindig csak frissen üdén látják 1 órara.

Az élet plane gyerekkel sokkal keményebb. Örülhet annak hogy a fèrje nem hagyja ott a sz.rban egyedul, mint minden 2.ahogy te is a saját családodat.


Már ezzel is a férje inkább a nyeremény.

febr. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*belezúgni
febr. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok..
febr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Belegondoltál,hogy hány ember sérülhet? A te feleséged az ő férje, meg az összes gyerek. Nagyon sok gyerek nehezen tudja feldolgozni a szülők szétmenetelét. Főleg ha hirtelen történik. Ez egy hatalmas fellángolás, de csupán erről van szó. Neked hogy esne fordított esetben, ha a te feleséged cserélne le egy másik férfira? Igazságosnak éreznéd?

A másik, hogy nem is ismerted meg ezt a nőt. Nem beszélgettetek komolyan, ha ebbe bele is vágnàl valaha, szinte 100%, hogy vágynál vissza a mostani életedbe, hiszen lakva ismerkszik meg az ember, meg sok idővel. Az ilyen kapkodva beleugrok egy másik kapcsolatba, sosem jó ötlet. Szerinted hagyd békén és kész.

febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így néz ki amikor valaki kizárólag a farka hívó szavát követi.

Azt mikor is álmodtad, hogy majd hatan lesztek? Azért abba jó pár embernek van még beleszólása rajtatok kívül. Ha meg nem tudtok megegyezni, akkor bizony a bíróság hoz ítéletet, és korántsem biztos, hogy fogja őket érdekelni, hogy nektek egymásra viszket a nemi szervetek jelenleg.

febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Viszed a gyerekeket. Igen. A te heteden max.
febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Növessz gerincet.
febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Arra készülj fel, hogy nem lesz egyszerű ha belementek.
febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Először is a házasságoddal kellene foglalkozni. ha ennyire nincs rendben, hogy egyből beleszeretsz egy szinte vadidegen nőbe, akkor azzal kellene szembenézni, hogy megromlott a viszony. Amit vagy meg lehet javítani, vagy nem. Ha nem, akkor válj el, és utána ismerkedj. Ja, és olyannal, aki szintén akarja. Ne zaklasd ezt a nőt. Okosabb, mint te. Lehet, hogy tetszel neki, de nem fog mindent felrúgni egy kósza szenvedélyért.
febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyutt elneteket 3 honapot hamar elmulna az a szerelem.
febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!