Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit keres ma egy 18-20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit keres ma egy 18-20 éves lány egy hosszútávú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Állandóság? Bizalom? Prosperitás? Jó szex? Mik a legfontosabb dolgok?

febr. 6. 17:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezt ennyire konkrétan meg lehet válaszolni. Nemtől függetlenül az emberek az érzelmek miatt mennek bele egy kapcsolatba jó esetben. És igen, egy kapcsolatban jó, hogy ott van melletted mindig valaki, akiben bízhatsz, akinek elmondhatod és akivel megoldhatod a problémáidat, akivel lehetnek közös céljaid és akivel alapvetően jól érzed magad. Na meg persze a kémia és a jó szexuális élet sem elengedhetetlen. Ilyen szempontból egy jó kapcsolatot hasonlít egy jó barátsághoz szerintem. Nem kell megmagyarázni, hogy miért akarsz azzal az emberrel lenni, csak érzed, hogy jó.
febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hosszú a lista ^ _ ^
febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyfajta fontossági sorrendre vagyok kíváncsi, de akkor ha jól értem azt mondod hogy nem lehet kiemelni egyet hanem az egész összkép miatt vagy egy illetővel.
febr. 6. 18:25
 4/7 anonim válasza:
100%
Pontosan ,ezt nem lehet így meghatározni , kell alapvető kémia és bizalom ,de a többit az élet alakítja ,meg az érzéseink /döntéseink.
febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Furcsa megfogalmazás, hogy az összkép miatt vagy valakivel, de végülis igen. Ráadásul nem ugyanaz fontos mindenkinek, én max a saját oldalamat tudnám elmondani. Például van, aki évekig van egy olyan kapcsolatban, ahol nem kielégítő a szexuális élete, míg másoknak ez az egyik a legfontosabb tényezők közül. Én személy szerint azt gondolom, hogy ha nem tudtok ilyen téren egymásra hangolódni, az egy idő után feszültséget kelt, kérdés, hogy kinél mennyi idő ez, de egyszer úgyis kiütközik. Viszont nem ezért vagy valakivel együtt alapvetően. Ennél fontosabb, hogy ne kelljen megjátszanod magad, hanem önmagad lehetsz. Ha csak egy dolgot lehetne mondani, ami a legfontosabb, akkor azt mondanám, hogy a párkapcsolat akkor jó, ha tényleg jobbá teszi az életed és egy támaszt találsz az emberben.
febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ebben a korosztályban is minden lány másmilyen, ezért semmiféle listát nem lehet felállítani!
febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Igen, szerintem sem lehet egy dolgot kiemelni. Az összes tényező fontos szerepet játszik. Hogy a masik szeret, én is szeretem őt. Hogy van valaki, akiben maradéktalanul megbízhatok, valaki, akiről tudom, hogy megbízik bennem. Hogy előtte az lehet, aki vagyok, hiszen az érzelmei nem fognak megváltozni attól, hogy kiakadok, és sírok, vagy attól, hogy épp gyerekesen viselkedek. Hogy mindig számíthatok arra, hogy meghallgat, vagy csak együtt hallgat velem, ha nincs kedvem beszélni. Hogy boldogságot okoz bennem, ha megérint, vagy ha én megérintem őt. A kapcsolatunk egyik részét sem dibnám el egy másik rész erősítésére, mindegyik hozzájárul a boldogságunkhoz.

18/L

febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!