Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a nagyobb fájdalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a nagyobb fájdalom? Elveszíteni az igaz szerelmet, vagy soha meg sem lelni?

Figyelt kérdés

Nagyon tudok kötődni a szeretteimhez, de még a macskám elvesztésének csak a gondolata is borzasztó fájdalmat okoz. Úgy érzem, azért nem engedem haladni, komolyodni a randizást mert rettegek, hogy egyszer megtalálom életem szerelmét, majd elveszítem valami tragédia által, és ezt nem tudnám feldolgozni. Történt ilyen a rokoni körömben és teljesen megtört az a személy, súlyos depresszióba esett. Közben viszont attól is félek, hogy egyedül maradok időskoromra, és kimaradok a boldogságból. Mit lehet jobban elvilselni, a boldogság elvesztését, vagy a boldogtalanságot?


30F



febr. 9. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem párkapcsolattól függetlenül keress egy szakembert, aki segít feloldani benned ezt a mérhetetlen mennyiségű szorongást. 30 éves vagy, úgy beszélsz mint egy nyugdíjas akit már jól megcibált az élet. Amíg ilyen zavar van a fejedben, ne is kezdj senkivel komolyabba, mert a saját démonjaid fogják kinyírni az egészet. Ezt abszolút építő jellegű tanácsnak szánom, semmi bántani szándékom nincs vele!
febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Soha meg nem lelni jobb
febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ. Ha folyamatosan vágyod a boldogságot, társat, szerelmet, akkor jobb megtalálni és boldog évek megélése után elveszíteni. Akkor legalább annyi boldog éved van amíg melletted van.

De ha egyedül is jól elvagy, akkor lehet jobb nem átélni az elvesztését.

febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Amikor még nincs kapcsolatod és van egy elképzelésed de mivel sikertelen vagy csak nyöszörögsz miatta az úgy elmegy, de amikor megtapasztalod milyen az amikor teljesen megőrülsz és annyira jó a kapcsolat, hogy a Bakonyt odébb tudnád tolni majd ez villámcsapásra megszűnik. Hát na utána átértékeled a dolgokat magadban. Nem lehet 100%-osan kijönni belőle.
febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Rosszabb elveszíteni. Utána örökké benned marad, hogy milyen volt. Idővel halványul majd, de azért megmarad. Én ezt tapasztaltam.
febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem elveszíteni, mert azt tudod, hogy milyen volt.

Míg amiről nincs fogalma az embernek, az csak egy álomkép, vízió (értsd a "soha meg nem lelni" részre).

febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Soha meg nem tapasztalni sokkal rosszabb, mert ha elveszítetted, akkor az emlékek megmaradnak, de megtörtént.
febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Soha meg nem lelni az igazit rosszabb, mert úgy egész életedben abban az illúzióban ringatd magad, hogy van olyan.


A tudatlandág a legrosszabb, és azt csak tapasztalással lehet oszlatni

febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Barito ***** válasza:

Mindkettő nagyon rossz, csak máshogyan. Jóképű haverral vitatkoztunk ezen egyszer. Ő azt mondta, elveszíteni fájdalamasabb, én akkor azt mondtam, meg sem tapasztalni a fájdalmasabb.


Sokáig úgy gondoltam, bárcsak úgy dobna ki egy nő, hogy a lábam ne érje a földet. Ez mazochizmusnak tűnik, de valójában totális magány, mert ha kidobnak, azt azt jelenti, az élete része voltam, tehát átélhettem milyen az.


Nemrég megtapasztaltam a nagy szerelmet, és el is veszítettem, így már én is átélhettem amit anno a haver mondott.


Rossz ez is, csak máshogy. Kb mintha az lenne a kérdés, melyik rosszabb, ha a bal vagy a jobb szemedet nyomják ki?


Lényegében csodálatos volt szerelmesnek lenni, örülök, hogy átélhettem. Erre gondolok inkább, nem az elvesztésének fájdalmára, a hiányának ordító űrére, és lelkem egy részének elvesztésére.

febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő rossz, de az biztos, hogy nem lehet életed szerelme, az "Igazi/Nagy Ő" ha nem vagy vele.
febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!