Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a nagyobb fájdalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a nagyobb fájdalom? Elveszíteni az igaz szerelmet, vagy soha meg sem lelni?

Figyelt kérdés

Nagyon tudok kötődni a szeretteimhez, de még a macskám elvesztésének csak a gondolata is borzasztó fájdalmat okoz. Úgy érzem, azért nem engedem haladni, komolyodni a randizást mert rettegek, hogy egyszer megtalálom életem szerelmét, majd elveszítem valami tragédia által, és ezt nem tudnám feldolgozni. Történt ilyen a rokoni körömben és teljesen megtört az a személy, súlyos depresszióba esett. Közben viszont attól is félek, hogy egyedül maradok időskoromra, és kimaradok a boldogságból. Mit lehet jobban elvilselni, a boldogság elvesztését, vagy a boldogtalanságot?


30F



febr. 9. 14:01
1 2
 11/11 Barito ***** válasza:
Szerintem, azt hogy nagy vagy nem nagy, igazi vagy nem igazi, nem írja felül, hogy ő viszonozza-e vagy sem.
febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!