Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen kötelek? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen kötelek? Vajon ő is érezte?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel mi régen,flörtöltünk de fére ment az egész, a dolog annyiba maradt.

Olyan erős köteléket éreztem iránta hogy ha nem velem van ez hanem mas meséli én kiröhögöm. Olyan érzésem volt hogy mi össze tartozunk egy láthatatlan kötelék van köztünk,bele néztem a szemébe és mintha össze kapcsolódtunk volna,mintha a szemeink beszélték volna egymással egy pillantás alatt. De szerintem ezt ő is érezte vagy nem tudom mert mar nem ugy néz ram, de mégis másképp.. de mar érzem hogy elvesztettem távol van tőlem mégis közel. De ő az egyetlen aki észre veszi rajtam ha van valami bajom,ha valami bánt. Észre veszi és megkérdezi hogy mi bánt..

Mikor milyen a kedvem.


Miért van ez a megmagyarázhatatlan érzés? És vajon ő is érzi ezt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel mi régen,flörtöltünk de fére ment a dolgok annyiba maradt.


Olyan erős köteléket éreztem iránta hogy ha nem velem van ez hanem mas meséli én kiröhögöm. Olyan érzésem volt hogy mi össze tartozunk egy láthatatlan kötelék van köztünk,bele néztem a szemébe és mintha össze kapcsolódtunk volna,mintha a szemeink beszélték volna egymással egy pillantás alatt. De szerintem ezt ő is érezte vagy nem tudom mert mar nem ugy néz ram, de mégis másképp.. de mar érzem hogy elvesztettem távol van tőlem mégis közel. De ő az egyetlen aki észre veszi rajtam ha van valami bajom,ha valami bánt. Észre veszi és megkérdezi hogy mi bánt..

Mikor milyen a kedvem.



febr. 17. 06:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat bemásoltam 2x.😅😅😅
febr. 17. 06:38
 2/9 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok és volt ilyen az életemben.Négy évvel ezelőtt.Első találkozáson éreztem,hogy több ez mint találkozás.

Még négy találkozás követte,de ő sajnos nem merte felvállalni az érzéseit.Utólag megírta,két évre rá.

De ez már lezárult,nem lesz folytatás - esetemben.De ha eszembe jut, elszorul a szívem és könnyes lesz a szemem.

Azóta sincs senkim.

febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem pont így, de nekem is voltak olyan élményeim, amikor láttam olyan dolgokat a másik mellett amikre nem sok magyarázat van. Nem tudom, hogy ők látták, érezték e, mindenestre érdekes volt.
febr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt tőle kell megkérdezned. Keresd meg újra és találd meg a vàlaszokat.

Könnyen lehet, hogy rà jössz nem is olyan ember mint amilyenek képzelted😶‍🌫️

febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem merem,ő sem kérdez ezzel kapcsolatban semmit,de olyan mintha rólam ő mindent tudna. Elég ha rám néz és látja mi van bennem,ijesztő de így van.
febr. 17. 07:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem mered. Ugyan ebben voltam. Végül egyikünk se tett semmit. Eltàvolodtunk. De azóta se tudom ő hogy élte meg ezt az egészet. Érezte e olyan különlegesnek mint én😅


És ha flörtölnél vele újra? Akkor látnád mennyire nyitott a dologra.

febr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, létezik ilyen. És biztos, hogy ő is érezte. Én is éreztem anno.


F

febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

5: Ezért nem szabad ábrándozni és sokat mögé gondolni a dolgoknak, mert a fejedben olyan férfiként szerepel, akit elképzelsz, a tökéletes, miközben a valóság teljesen más.


Hogyha megismernéd hatalmasat csalódnál, mert évek alatt túl idealizáltad. Azt javaslom magát az embert ismerd meg és ne elkepzeld milyen lehet. Azért, mert valaki megkérdezi hogy vagy, látja rajtad hogy szomorú vagy, még nem ismer, csak van benne némi empátia.

febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem éltem át és nem is akarom.
febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!