Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonéves nő, ötvenes férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nő, ötvenes férfi? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

febr. 21. 06:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
29%
Ha a nőnek van hozzá gyomra...egészségére. Részemről🤮. Sose kéne ilyen öreg pasi. Nálam +8,10 év korkülönbség sem fér bele.
febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%

Szerelem nem ismer határt


Megismerkedtem egy 50+os férfival 23 éves vagyok de egyszerűen imádok benne mindent , személyiségét,


bár az kívánnàm fiatalabb lenne , ne öregedjen olyan hamar :(

febr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Meg hogy örökre egészséges maradjon :(
febr. 26. 09:29
 24/29 anonim ***** válasza:
45%

Ő dolguk, lelkük rajta.

De amilyen ilyen kapcsolatot ismertem, annak mind sírás-rívás, válás-szakítás, megcsalás lett a vége, az ÖSSZESNEK, pont a korkülönbség okozta problémák miatt.

ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Senior Séf ***** válasza:
65%
Annyira jó, hogy észrevétlenül elillan 10 év. Aztán ott áll majd a harmincas nő, meg ott lóg majd a hatvanas pasa.
ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
64%
Ötvenes férfiként nehezen tudnám elképzelni egy huszonéves nővel magamat
ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Véleményem nincs róluk, nekem nem szokàsom mások életéről, döntéseiről ítélkezni. Felőlem legyenek boldogok ha nekik így jó.

Csak zárójelben annyit, hogy nekem, a saját életemben a nagy korkülönbség nem jön be. A maximum +- 5 év. Soha nem tetszett meg senki aki ennél idősebb/fiatalabb nálam. Még megcsókolni se tudnék 10+ évvel idősebb pasit, nem hogy le is feküdjek vele🤮

Amúgy a férjem 3,5 évvel fiatalabb. 38/N

tegnapelőtt 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
28%
Nőként soha nem választanék ennyi idős pasit. Gáz.
tegnapelőtt 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
velemeny? még a ven fax is utetne a repat.
tegnap 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!