Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hosszu parkapcsolat utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszu parkapcsolat utan nem megy az ismerkedes. Mit kellene tennem hogy vissza szerezzem az onbizalmam?

Figyelt kérdés

Mint emlitettem, egy eleg hosszu parkapcsolat utan vagyok. Nagyon szerettem a parom azt hittem, hogy az o szemelyeben megtalaltam a tokeleteset. Vegul ugy alakult, hogy elcsavarta a fejet egy masik srac majd tobb honapos huzavona utan veget ert. Nagyon megviselt a dolog, ugy erzem elegge visszavetette az onbizalmam, nem tartom magam sokra..

Haverok biztatnak hogy ismerkedjek uj lanyokkal mert ugy a felejtes is konnyebb lesz, amivel en is egyetertek. Viszont nem erzem az "Erot" magamban amivel magabiztosan odamehetnek es levehetnek a labarol barmilyen nekem tetszo csajt (legyen ez buliban, utcan, akarhol), felek az elutasitastol is, az lehet hogy tovabb rontana a helyzeten.

17 eves koromban jottem ossze az exemmel, elotte azert eleg jol ment a dolog, jol szot ertettem a lanyokkal, sok ismerosom volt. Az evek alatt viszont, mivel az exem eleg feltekeny tipus volt (poen h aztan o csalt meg na mind1), elhatarolodtam minden mas lanytol, kb nincs is csaj ismerosom/baratom.


Alapvetoen nem vagyok egy csunya srac szerintem, adok a kulsomre(oltozkodes,haj,apoltsag), kondizgatok is, es baratsagos vagyok, bar egy kicsit csendesebb, nem az a nagydumas fajta.


De egyszeruen ha meglatok egy nekem tetszo csajt egybol megfogalmazodik bennem hogy ugysem tetszenek neki, miert kellenek en neki, az exem is inkabb lelepett massal stb. Plusz ugy erzekelem mintha kicsit lathatatlan lennek a csajoknal, foleg a "szebbeknel". Nemigazan keresik ok sem a tarsasagom.


Ismeroseim szerint igenis felfigyelnek ram a lanyok csak pont hogy en nem veszem eszre, es a kisugarzasommal is lehet gond.

Itt foleg lanyok velemenye erdekelne, ti hogyan latjatok ezt a kisugarzas dolgot? Mik azok a jelek amik azt sugalljak hogy azzal a sraccal nem is erdemes foglalkozni hiaba tetszik? Mert ezt a haverjaim nemigazan tudtak megvalaszolni, en meg igy nemtudom hogy min kellene valtoztatni.



23/F



2018. márc. 23. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !


Velem pontosan ugyan ez a helyzet volt, csak annyi különbséggel hogy nekem kellett szakítanom a barátnőmmel mert olyat csinált amit már nem tudtam tolerálni.


A fő dolog amit én csináltam az volt hogy elkezdtem kicsit jobban megismerni magam.

Értem ezt az alatt hogy minden nap lefekvés előtt átgondoltam hogy aznap mit csináltam majdnem az összes fontos interakciót újragondoltam elemeztem mit és hogyan csináltam kialakítottam egy képet magamról ami az én elvárásaimnak megfelel. Így sokkal könnyeben megy az ismerkedés idegenekkel, mert nem az lesz hogy úristen én eltaszítom meg nem vagyok elég jó neki hanem megfordul és én magamnak jó vagyok sőt tökéletes akkor ő még mit kívánhat.

Nekem a szókincsem sokat rosszabbodott azokban az időkben ezért érdemes sokat olvasni. :D


Nem lány voltam de remélem tudtam segíteni vagy legalább elgondolkodtatni egy kicsit.


22F

2018. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem szégyen meggyászolni egy elmúlt kapcsolatot. amíg benned van a hiba, addig más ember sem nem tud megjavítani. (persze szakember segítségét érdemes megfontolni mindig) másoknak teszel rosszat ha például mankónak használd őket, aztán amikor nem kell akkor eldobod mert már helyrejött az összetört szíved. a saját értékeiddel legyél tisztában, az nem téged minősít hogy megcsalt hanem őt. hosszabb kapcsolat után hajlamosak vagyunk kétségbeesni, hogy jajajajaj egyedül vagyok, közben nincs semmi. szerintem úgy lehet a legjobban helyrehozni az önbecsülésedet hogy új, lazább ismeretségekre teszel szert és alapból barátilag beszélgetsz sok-sok lánnyal társaságban. mintha nem is vágynál barátnőre. ilyen fordított friendzone kb
2018. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Szo sincs olyanrol hogy csak "mankonak" hasznaljak valakit vagy ilyesmi. Nem olyan beallitottsagu vagyok:)

2018. márc. 23. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!