Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszul választottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul választottam?

Figyelt kérdés

Adott egy 5 éves hanyatló félben lévő kapcsolat.

Szeretem a párom, ragaszkodom hozzá, nagyon fontos nekem de...


Adott egy másik nő aki érzelmileg nagyon közel került hozzám.

Gyönyörű, értelmes nő és tudom, hogy hasonlóan érez irántam, sőt határozottan szeretne velem komolyabb dolgot.

Hónapok óta beszélgetünk, heti 1-2 alkalommal találkozunk munka miatt.

Nagyon erős a kémia köztünk de konkrét megcsalás nem történt.



Arra a döntésre jutottam, hogy megpróbálom helyrehozni a kapcsolatomat a párommal és ezt közöltem is a másik nővel.


Úgy érzem jó döntést hoztam, mégis van bennem egy hatalmas úr ez miatt.


Aki volt már hasonló helyzetben, bánta meg a döntését később? Vagy éppen fordítva?


F26


márc. 11. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet általános választ adni.

Azt se tudjuk, pl. miért hanyatlik a kapcsolatod. És ha az új nőt választanád, 5 év múlva az a kapcsolat nem hanyatlana-e ugyanígy.

márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Elsőnek igaza van. Egyébként azért érzed ezt az űrt,mert a másik dolog beteljesületlen és benned van a "Mi lett volna ha?"-kisördög.

Egyáltalán nem biztos,hogy a másik nővel hú de jó lett volna. Szerintem ha meg a szakítás mellett döntesz, még rosszabb lenne,azon agyalnál nem kellett volna-e megprobalni rendbe hozni a kapcsolatodat először?

márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oka van annak, hogy a mostani kapcsolat labilis lett, tehát döntsd el, hogy tényleg helyre hözható, vagy idővel mégis (talán jön egy harmadik) és ahhoz fogsz átorientálódni.
márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lett volna a legjobb döntés ha szakitottál volna és a másik nőt is hanyagoltad volna. Let's be real az a másik nő számodra csak egy pótlék, a párod helyettesítenéd vele, vagy maga a kapcsolatot amit hiányolsz.

Úgyis elhagynád, szakítás lenne a vége különösen azért, hogy akármilyen langyi, rossz a kapcsolatod akkor is 5 éve tart és azt ki kell heverni rendesen!

Viszont nem jött volna képbe a másik nő ha működött volna a kapcsolat.

Igazság szerint nem akkor kell helyreállítani a kapcsolatot amikor megjelenik a harmadik személy hanem amikor langyi, rossz még előtte.

Elkéstetek vele, már késő.

De fölösleges a másik nővel össze jönni is.

Szóval ja rosszul döntöttél, csak más miatt.

márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!