Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon félek a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a jelenlegi párommal az első szextől. Tanácsok?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. A legutóbbi komoly kapcsolatom 4 évig tartott, ennek három éve vége van. Utána randizgattam pár sráccal, de semmi komoly nem volt. Majd belevetettem magam a tanulásba, munkába és nem ismerkedtem senkivel, visszautasítottam a fiúkat, mert úgy éreztem, hogy rendbe kell szednem az életemet több területen, stabillá kell válnom ahhoz, hogy újra kész legyek egy párkapcsolatra. 4 hónapja randizok egy férfival, velem egyidős. Nagyon szerelmesek vagyunk, rengeteget beszélgetünk, megvan az összhang, nem sietünk el semmit. Még nem feküdtünk le egymással, mert ez mindkettőnknél olyan terület, amire csak megfelelő érzelmi alappal és biztonságérzettel tudunk belemenni. De mostmár egyre inkább elérkezettnek gondoljuk az időt a szexre, minden randin egy kicsivel tovább merészkedünk. Én várom már, hogy megtörténjen, de azt érzem, hogy nincs sok tapasztalatom a területen, iszonyúan izgulok, és a gyomorideg miatt nem tudom hogy kell majd ellazulni és ráhangolódni a páromra, hogy viselkedjek, hogy térképezzem fel, mi az, ami neki jó, hogy fejezzem ki, hogy mi az ami nekem jó stb. Olyan, mintha a szüzességem elvesztésére készülnék... Vannak ötleteitek vagy tanácsaitok, amik segíthetnének?

márc. 11. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Beszélgetés

Odafigyelés


45/F

márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Nincs bizalom. Keress mást.
márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Van bizalom... Egyszerűen izgulok, mert évek óta nem szexeltem és olyan, mintha szexuális tapasztalat terén a nulláról indulnék. Ez szerintem teljesen normális. Egyszerűen jól akarom csinálni.
márc. 11. 14:13
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Írj egy gmail címet, s csevegőben megbeszéljük
márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Gondolj arra ,hogy ő is ugyan így érez veled kapcsolatban.
márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

4 hónapja? Kitartó egy manusz, sok boldogságot, biztosan jól ellesztek, ha ennyi idő alatt még nem vinnyogott a szexért.


Síkosítót és segédeszközt vegyél, az sokat segít. Hosszú, akár egész napos wellnes ráhangolódás, fürdőruciban már mehet a romantika a melegvízben. Egy könnyű vacsi, gyertyák, aztán had szóljon ;)

márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

26 éves nőként randizni valakivel 4 hónapon keresztül szex nélkül...."ez szerintem teljesen normális"

Szerintem meg nem.

márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

#3


Tapasztalatból tudom, hogy ha egy nőben van bizalom, akkor mire képes. Jártam szűz lánnyal, szexeltem első randin, stb. Ha van bizalom, félelem sincs. Amit te bizalomnak hiszel, az nem az.

márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem mindenki helyezi első helyre a szexet. Nekünk fontosabb volt arra fektetni a hangsúlyt, hogy először mély lelki kötődés alakuljon ki. Nem maradtunk le semmiről... Csak más a fontossági sorrend.
márc. 11. 14:26
 10/19 anonim ***** válasza:
5%
Én megtanítalak mindenre, 40 F
márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!