Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ha mindig elérhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha mindig elérhetetlen férfiakba szeretek bele? Menjek ezzel pszichológushoz? De csak akkor megyek, ha kapok is valamit a pénzemért, és meg tudja ezt oldani mondjuk 1 éven belül.

Figyelt kérdés
Sajnos ez elég jellemző rám, valami miatt elérhetetlen férfiakba szeretek bele. Pl. külföldön él, van valakije, együtt vagyunk de le se szar engem, vagy mint most: nem akar tőlem semmit, mert nem vagyok az esete se kívül, se belül. De nagyon vágyom rá... Nagyon... Jobban, mint eddig bárkire... Tiszta agyhalál, a normális nő kiábrándul, ha ennyire nem jön be egy hapsinak, én meg...
ápr. 4. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a felfogást az emberek 20 felett kinövik. A többség igen. Mondhatnám hogy rossz az önismereted. Én sem pörgök a bomba nőkre, mert csalódást hozna, főleg házason. :D Nagyon éretlen vagy!
ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ő az ilyen nagyon "természetes szépség" megjelenésű, magas, intellektuális beszélgetéseket folytató nőkre bukik, ez a típus meg kb. az ellentétem.

De volt már külföldön élő pasim, azért volt elérhetetlen. Volt már olyan pasi, akinek volt barátnője majd jegyese, azért volt elérhetetlen, vele kavargattunk, a megcsalás szélén lavírozva... De végül kitörölt engem az életéből, és inkább a leendő asszonykájára fókuszált. Meg volt olyan párom, akivel együtt voltunk meg minden, de mondom, le se szart engem. Nem érdekelte, mi van velem, mit mondok, mi a problémám, hol vagyok.

ápr. 4. 15:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, egyes, de akkor ezt megoldja nekem egy pszichológus mondjuk 1 éven belül?
ápr. 4. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Senki sem old meg neked semmit, ehhez kevés ha elmész a fodrászhoz. Maga a személyiséged problémás. A-tól Z-ig.
ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem oldja meg, te tudod megoldani pszichológus segítségével. Hogy mennyi idő alatt, az sok mindenen múlik, pl. hogy mi okozza az alapproblémát, mennyire vagy képes magadba nézni, rendelkezel-e belátási képességgel, mennyire passzolsz a pszichológussal stb. Egy hatékony terápia minimum egy-másfél év. Vagyis lehet egy év, de ezt előre senki nem garantálja.
ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ő csak vegighallgat, te neked kell megváltozni. Rossz kötődési mintád van. És valószínűleg azért vonzódsz hozzájuk, hogy ne csalódj olyannyira bár így is csalódsz.
ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, egyes, de akkor ezt megoldja nekem egy pszichológus mondjuk 1 éven belül?"


Nem. Magadnak oldod meg, ő csak segít benne. Ha így mennél inkább ne menj, mert így nem lesz hasznos.

ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nen erted a pszichologus terapias mukodeset. O nem mond meg neked semmit, attol nem is lennel jobban. O csak kerdez, amin neked kell elgondolkoznod es megvalaszolnod, hogy mit miert csinalsz. A segitseget a kerdesek jelentik, kismillio komplexus van, ami hatassal van a cselekedeteidre. Csak ugye ezek tudat alatt mukodnek. A kerdesek vegiggondolasaval tudod a tudatos reszre nagy nehezen atrangatni a dolgokat, ott pedig befigyel, hogy mennyire tudsz oszinte lenni magadhoz. Nezd meg a netflixen a pszichologus, aszem ez volt a cime, Macsai Pal szerepel benne. A sorozat vegere o is rajon valamire.
ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nem sok köze van egy pszichológushoz.


Ebbe minden 2. ember belebukhat....foglalt, nem vagyok az esete, nem tetszem neki...


Pl. munkahelyen van 10 nő vagy férfi, mind foglalt, pedig 4 is tetszik. Van másik 20 nő vagy férfi társkeresőkön, egyiknek sem tetszünk.


Az, hogy külföldön él az ritkább. De az is melléfogás.


Ez ismerkedés amit te is csinálsz, csak túl hamar belemélyülsz.


Beszélgettek megismered...van valakije....akkor ott is hagyod.

Nem tetszel neki: Nem erőlteted őt is otthagyod

Nem vagy az esete őt is otthagyod ennyi.


Ez e társkeresés...k**úrvára nem könnyű, keveseknek sikerül elsőre vagy harmadikra...

ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sématerápiás szakembert keress. Gyerekkori traumákat tárnak fel és ott aktívan részt vesznek a terápiában a szakemberek is. Nem csak ülnek és hallgatnak. De a nagyobb munka a tiéd lesz és nem lesz könnyű lelkileg.
ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!