Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan sertodtem meg, szóvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sertodtem meg, szóvá tegyem vagy hallgassak?

Figyelt kérdés
Házas nő vagyok. Rossz a házasságunk, tudja a férjem, hogy szoktam pasizni. Válunk majd. Megismertem egy ferfit, aki szingli. De annyira jól kijovunk, hogy mindketten elvileg többet érzünk a másik iránt. Azt is mondta már, hogy együtt vagyunk, de o meg mindig aktív a tarskereson. En azért mentem fel, hogy töröljem magam, de ránéztem es aktív.. Jogosan sertodok meg ezen? Vagy maradjak csak csöndben mert en meg házas vagyok?

ápr. 7. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Várt egy darabig és ha tovább is fennmaard, szakíts és mondd meg az okát neki.
ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jogosan akadtál ki. Együtt vagytok hivatalosan? Ha igen, akkor semmi keresni valója ott. Ha azt hiszi hogy csak összejártok, akkor gondolom még keresgél. Érdemes megbeszélni.

De a te válásod az már biztos? Vagy még lehet visszatáncolsz?

ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Maradj csöndben mert házas vagy.
ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy darabig (1-es voltam).
ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Lehet szakítani.
ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én csak azt nem értem, nem megy egyszerűen hogyha rossz a házasság miért nem lehet elválni és utána pasizni.

Persze, hogy fent van a társkeresőn amikor férjnél vagy. Nem vesz téged komolyan. Nem is tudna hiszen férjed van.

ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Nap végén a férjed mellé fekszel be?
ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

A tarskeres pasik 90%-a olyan, hogy ha le is törli magát mert kapcsolata van, az első veszekedésnél már vissza is regisztrál, de persze nem szakítanak.

Azok kapcsolatban is hisznek továbbra is az online keresésben

ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Válunk majd... Na, ez a gond. Ha nem lát valódi esélyt, hogy kapcsolatot teremtsen veled akkor csajozni fog. Vagy mert párt keres aki házasan te nem lehetsz hiába hitegeted vagy szórakozik másokkal is , mivel úgy véli, hogy te is ezt teszed vele.
ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben ez nem kapcsolat, csak szeretőt tartaszt. Meg tudom érteni a pasit, mert az ő szemszögéből rettentő bizonytalan a helyzet. Gondolom azért nem az van,hogy bármikor tudtok találkozni, vagy együtt aludni stb, egy férfi nem erre vágyik, hanem,hogy a nő az igazi társa legyen, és ne csak hébe-hóba, titokban találkozhasson vele. Pont ezért van B terve, és nem törli magát a társkeresőröl. Ez a "majd válunk" dolog, meg pont az amire nem építene egy pasi,mert csak hitegetésnek hangzik ,szóval felkészülhetsz arra,hogy amennyiben nem adod be a válást minnél előbb, akkor könnyen szembesülhetsz vele,hogy hamarosan eltűnik az életedből.
ápr. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!