Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Új kapcsolatban vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatban vagyok, a párom rajong értem, mások mégis óva intenek, az exe pedig furcsán reagált... Kire hallgassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy friss kapcsolatban vagyok, kettő hónapja vagyok együtt a barátommal. 24 éves vagyok, ő 28. Egy városban élünk, de még külön-külön albérletben. A barátom már nagyon szeretne összeköltözni, ami tényleg jó lenne de én még kicsit várnék. Így is szinte minden éjjel együtt alszunk. Nagyon romantikus, sokszor főz nekem, ajándékokkal lep meg, virágokkal, gyertyafényes fürdőt készít nekem. A barátai távol élnek de már mesélt nekik rólam, ahogy a családjának is (ők is messze laknak). Teljesen elkényeztet, szerelmes üzeneteket küld, tényleg fürdök a szerelmében és a rajongásában.

Viszont amikor közös ismerősök ezt megtudták furcsán reagáltak. Végül is mondták, hogy legyünk boldogok de először mintha megfagyott volna a levegő és láttam, hogy egy pillanatra összenéztek. Jóval később az egyikük csak félrehívott és azt mondta nem akar beleszólni de úgy érzi figyelmeztetnie kell, hogy a barátom nem biztos hogy jó választás. Azt mondta ismerik a barátom volt párját, látták és hallották, hogy alig tudott megszabadulni tőle és betegesen viselkedett vele a barátom. Segítséggel tudott csak megszabadulni tőle és ezért költözött el a csaj egy másik városba, munkahelyet is váltott.

Nem igazán hittem el, úgy voltam vele, hogy az éremnek két oldala van, ki tudja milyen viselkedése volt a csajnak. Így óvatosan szóba hoztam a barátomnak az ex témát, de nem sokra mentem vele. Láttam, hogy rossz kedve lett, elkomolyodott. Csak annyit mondott, hogy az egy ri...nc volt, jó dolgában megbolondult, csak kihasználta az ő jóságát és szerinte biztos, hogy meg is csalta, mert túl hirtelen szakított és tűnt el.

Itt már elkezdtem agyalni és pár nap múlva óvatosan kiderítettem hogy hol dolgozik a csaj. Egy bevásárlóközpontban dolgozik, meg is találtam (elég nehezen, mert láttam róla képet és azon más színű volt a haja). Odamentem hozzá mintha segítséget kérnék egy termékkel kapcsolatban de aztán megmondtam neki egyenesen, hogy ki vagyok, kinek a barátnője és szeretném tudni, hogy miért mondják az ismerőseim a barátomról azt amit. A csaj teljesen lesokkolódott, falfehér lett, rendesen lefagyott, aztán ideges lett, körbenézett. Azt mondta hogy hagyjam békén én is meg a barátom is, ő nem tud semmit, ki akar maradni akármi van. Elindult aztán még annyira megállt hogy azt mondja, hogy gondoljam meg hogy a barátommal maradok-e. És nem akarja hogy bárki megtudja ő hol dolgozik. Majd elsietett onnan.

Barátomnak semmit nem mertem mondani és teljesen össze vagyok zavarodva. Olyan boldog voltam eddig hogy találtam egy férfit aki ennyire romantikus, gondoskodó, szeretetteljes de ott van a rossz érzés a gyomromban. :/

Ti mit tennétek a helyemben? Igazából nincs bizonyíték semmire de mi van ha nem véletlen mondják ezeket a barátomról?



ápr. 8. 16:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Első körben nekem az jön le a srácról, hogy erősen nárcisztikus lehet. Ismerem a fajtáját, így kezdődik a börtön.
ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudok érdemben hozzászólni, amiatt viszont mindenképp akartam írni, hogy szinte majdnem ugyanilyen helyzetben voltam én is. Elvakított a szerelem, nem hallgattam senkire, engem konkrétan figyelmeztettek. Én sajnos nem kerestem fel az exét, nem hallgattam a "Láttuk a Jóskát a Tescoban egy fekete hajú csajjal csókolózni" hírekre. A vége sajnos az lett, hogy egy nagyon ronda tinder-csalós történet kerekedett ki, bírósági dolgokkal meg mindennel. Kettős életet élt a csávó és még számtalan pszichés baja lehet mert amilyen szégyentelenül elbánt velem, arra nincs szó. Miközben állította, hogy a világ legszerelmesebb férfija.


Szóval nagyon vigyázz, és járj utána. Nekem másfél évem ment rá. Nem biztos hogy a Te helyzeted is ilyen durva, de soha nem lehet tudni.


27L

ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Ha segítene neked őt is megverné. Fél.

Mindesetre ne kerulj olyan helyzetbe hogy nincs hova menned.

ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok állást foglalni, de nekem felettébb gyanús, hogy a barátai egyből óva intenek (a saját barátjuktól), ahelyett, hogy vele együtt örülnének, és veregetnék a vállát, hogy de jó csajt találtál pajtikám.

Az excsaj reakciója is beszédes. Én ilyenek után nem lennék nyugodt mellette.

És tényleg igaz az, amit az egyik előző válaszoló írt, hogy a nárcisztikus, bántalmazó kapcsolatok tipikusan így kezdődnek. Ez a beetetés, aztán ha beúsztál teljesen a hálóba, akkor berántja a zsinórt, és köréd feszül a hálója.

ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

ri...nc volt, jó dolgában megbolondult, csak kihasználta az ő jóságát és szerinte biztos, hogy meg is csalta


Aha ribnc volt meg jódolgában...


Ne nagyon kerülj egyelőre közelebb a hapsihoz, mindenképp várj, hogy alakul!

ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Pedig eddig tényleg olyan érzésem volt, hogy valóban szeret, hiszen látom ahogy rám néz, a tekintete is olyan "szerelmes". Meg szokta mondogatni, hogy végre talált egy olyan nőt, mint én, akinek tiszta a lelke. Nem hiszem, hogy eljátssza csak a szerelmet. :( De közben ostoba sem akarok lenni. A volt barátnőről is az ugrott be amit írtatok, hogy mintha felne.
ápr. 8. 16:53
 7/28 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hàt figyelj, akire a baràtai is azt mondjàk, h nem a legjobb vàlasztàs....az fikszre nem az.
ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Lobognak a red flagek a szelben.


Vigyazz

ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

"végre talált egy olyan nőt, mint én, akinek tiszta a lelke"


Egy ilyen beszólás után én már nagyon elgondolkodtam volna minden figyelmeztetés nélkül is, ez az ömlengő stílus mindenhogyan gyanús, ráadásul az ilyenek szoktak hirtelen úgy dönteni, hogy mivel 5 és fél perccel később értél haza a munkából, mint szoktál, már nem tiszta a lelked, biztosan megcsalod, stb. Aztán majd szépen neked esik, hogy kiverje belőled a rossz vért... Ne legyen igazam, de tapasztalatból beszélek.


"Nem hiszem, hogy eljátssza csak a szerelmet."


Ezek szerint nem hallottad még a "pszichopata bűbáj" kifejezést, olyan tökéletesen el tudják játszani, hogy eleinte saját magadat tartod hülyének, amiért kételkedsz benne.

ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vele is így kezdte. Csak nem így folytatta..
ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!