Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Családos férfiak akik szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos férfiak akik szeretőt tartanak, miért nem válnak el?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel fél éve szeretői viszonyban vagyok.

Fél éve különköltözött a feleségétől, mert szünetben vannak, viszont a gyerekek miatt nap mint nap kapcsolatban vannak. Többször is megcsalta már a feleségét, arra hivatkozva, hogy a felesége elhagyta magát, illetve elhanyagolta őt is már, így emiatt is van köztük ez a szünet. Viszont a gyerekei miatt nem tud továbblépni, és nem mer kilépni a házásságból, mert attól tart csalódást okoz a családjának. Viszont hazaköltözni sem mer azonnal, mert fél ha esetleg félrelépne újra, akkor újra csalódást okozna nekik ezzel.

Kérdem én. Valóban igaz, hogy a családos férfiak leginkább a félrelépést választják, de akkorsem mernek kilépni?


ápr. 13. 19:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mert az életük így szép, így jó - nem kell mindent borítani, közben az izgalmas szexhez is hozzá jutnak...
ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Elköltözött otthonról, mert lebukott, és most teper az asszonynál, hogy mindketten megmaradjatok
ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Jaj de cuki! Komolyan azt hiszed, szeret téged? Kb az összes esetben a szerető tartja a kapcsolatban/házasságban a férfit, mert te megadod neki azt, ami a kapcsolatában nincs, de attól még a felesége adja neki a kényelmet. Miattad sosem fog elválni :D
ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

Az exférjem a szeretőjének is azt mondta, hogy elhanyagolom őt és híztam.

Közben fogytam és minden nap gyerek mellett foglalkoztam vele, amennyit csak tudtam, erre ügyelte. Kis barátunknak az volt a gondja, hogy a világ nem körülötte forog és nem tudok minden percben írni neki, miközben dolgozik, a szerető tudott (3 gyerek mellett hogyan, nem tudom).

Kérdés, hogy ő mennyit tesz otthon a házasságába?

El ne hidd már, hogy k*va sz*r otthon. Ha annyira az lenne, már lelépett volna.

ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Ja kérdésre válaszolva: nem mernek kilépni, mert jól tudják, hogy a szerető is csak egy ugyan olyan ember, idővel vele is utolêrnêk őt a szürke hétköznapok és a problémák.
ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert anyagilag jó helyzetben van és úgy gondolja, hogy megteheti, hogy hazudozhat neked és feleségének is.
ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy nem szereti az asszonyt sem, hidd el. Kizarolag a sajat farkat.
ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként egy ilyen pasira vágysz? Aki csakis a saját érdekeit nézi?

Fél, hogy újra félrelép? Nevetséges. Félre fog, mert félre akar.

Ha veled esetleg komolyabb lesz, veled is ugyan ezt meg fogja sajnos tenni.


Írom ezeket úgy, hogy megbocsátottam egy csúnya titkos viszonyt az exférjemnek. Újrakezdtük 4 hónap különélés után (addig ő együtt volt a szeretővel). Leszögeztem neki, hogy nem lesz könnyű egyikünknek sem, hatalmas munka és akaraterő kell, de gondoltam a szeretet mindent legyőz.

A hatalmas szeretet tartott 2 hétig, szerető írt neki, ő pedig rohant hozzá. Az ilyen ember nem néz semmit csak azt, épp hol jobb neki, kitől kap többet. Úgy gondolja neki semmi energiát nem kell befektetni, hiszen mindig lesz valaki, akit csak úgy megkap és nem kell melózni érte.

Az, hogy közben mondjuk én darabokra törtem (kisbaba mellett egyêbkênt....), küzdöttem és harcoltam, az nem érdekes.

ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Szánalmasak az ilyen nők. Ingyen szexet biztosítanak olyan férfiaknak, akiknek egyértelműen nem kellenek, mert ha tényleg kellenének, akkor nem ez a se-állapot lenne ennyi ideig. Azért nem válnak és tartanak szeretőt, mert kényelmes. Ennyi a nagy rejtély. Lehet magadnak hazudni, a tényeken nem változtat. Ha valóban az lenne az ok, nem akar csalódást okozni, a válással nem okozna, ha már ennyi ideje külön vannak. Más az ok, és az, hogy nem akar elköteleződni mással, és a házasságra fogni könnyebb mint azt mondani, hogy csak szexre kellesz.
ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Megsértődhetsz, pedig sok igazság van abban, amit kaptál! Na, jó nem igyen k...rva vagy, hanem ingyen pszichológus (tunningolod az egóját), mama (kényezteted, mert megérdemli), és k...va (ez szerintem nem kell részletezni). Három az egyben! Tényleg nem tudjuk, mi van közöttetek, de nyilván egy gondtalan béke szigete vagy neki, akinek ezek szerint bármit beadhat, megértő vagy, kedves és szétteszed neki..

Én azt nem értem, hogy miért veszed magadat ennyire semmibe, és hiszed azt, hogy ennyit érsz, hogy egy házas, elkényeztett majomnak a mellékvágánya legyél. Soha nem fog elválni, mert ahhoz túl gyáva. Ő már megállapodott, anyagilag és emberileg is ezer szállal kötődik számodra idegen emberekhez. Tudod, nagyon könnyű ráfogni, hogy "a felesége elhagyta magát, illetve elhanyagolta őt is már, így emiatt is van köztük ez a szünet" Valaha a felesége is szép volt és kívánatos, több gyereket is csinált neki, és ha normálisan működő családjuk lenne, ha akkor bizony annak a nőnek is lenne ideje, energiája és igénye magára. Szerinted milyen lehet a családi életük, ahol a pasi szétcsalja, ahelyett, hogy mondjuk segítene? Te azért tudsz szép lenni és jó veled időt tölteni, mert nem lógnak rajtad a kölykei...Mi másért van még közöttük szünet? Jah, és szerinted annyira hü.lye lenne az ember, hogy ha már egyszer így járt, hogy nem jött be a családosni, majd vigan elválik, nyilván cipeli a puttyonyt tovább, mert sem az anyagi teher, sem a gyerekivel való foglalkozás nem szűnik meg egy csapásra, aztán majd veled újrakezdni mindezt, és elhiszi, hogy minden más lesz, majd te nem hanyagolod el magad gyerek mellett, csak mert te azt mondtad? Majd melletted nem fog más gondtalan társaságot jelentő, friss pi.nákra megéhezni?

ápr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!