Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Családos férfinak voltál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos férfinak voltál már szeretője? Mikor oldottátok meg a találkozásokat? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
Az erkölcsi prédikálók görgessenek tovább, ez a kérdés nem erről szól most.

2023. márc. 15. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Attól még, hogy nem erről szól azért leírom. Aki megcsalja a férjét/feleségét egy gusztustalan, gyáva féreg :).
2023. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

1-es!

Köszönjük a véleményedet, nagyon hasznos volt! :).


A válasz pedig 3évig, hétköznap napközben, volt, hogy kimaradt egy egész hét, volt, hogy szinte minden nap és egy-egy együtt töltött hétvége is volt.

2023. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ja. Mindkét oldalon voltak gyerekek. Nekem 1, neki 2. Soha nem jött össze. Eleve nehéz helyszínt, időpontot találni, nekem este lett volna jó, neki csak nap közben, mert este ő volt a mintaférj meg mintaapuka én meg mindig túlóráztam, senkinek nem tűnt fel, ha 2 órával később mentem haza. Ha nagy nehezen épp ráért a szabadnapomon nap közben, tuti lebetegedett a gyerekem vagy megjött a menzeszem. Közben ő nem is vitt bele sok energiát, oldjam meg én a helyszínt. Házhoz jött volna, de ahhoz nem volt gyomrom. Halálosan szerelmes voltam, neki csak önbizalomtuningnak kellettem, semmi többre. Ha igazán akart volna, akkor is nehéz lett volna, de így egyszer se feküdtünk le, csak évekig húzta az agyamat, meg egyszer megcsókolt. Hagytam a francba az egészet.
2023. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3


Nem akart veled igazán találkozni.

Azért legalább egy két havonta egy túlóra bekamuzhatott volna ha igazán akart volna téged.

Búvóhely tali, és kész.

2023. márc. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, nem mindenki tud a másik szemébe hazudni, bármilyen furán hangzik is. Amúgy igen, később amikor szerelmes lett, nem csak a találkákat tudta megoldani, de a válást is. Ezt onnan tudom, hogy utána elvesztett mindent, a nagy szerelmének nem kellett, a feleségének nem kellett, akkor rám írt, hogy most azonnal akar engem, mert szerelmi bánata van. Tény, hogy a nagy szerelmének biztos nem voltak erkölcsi aggályai és vele könnyebb volt elveszteni a kontrollt, de a tényeken nem változtat, az a nő szép volt és fiatal én meg az egy menetre (se) kellő nő.
2023. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5

Te egy másik emberről írsz mint a kérdező...

2023. márc. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!