Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy tetszik e?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszik e? És hogy én tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Nem akarok sokat írni a helyzetről, de van egy férfi aki egyfolytában bámul és én is őt, sokszor utazunk a metrón reggelente és nagyon tetszik. Általában mindig néz és néha egymás elé ülünk és úgy bámuljuk egymást, de én olyan vagyok, hogy ha valaki tetszik, akkor azzal nem tudom tartani hosszasan a szemkontaktust, mivel elmosolyodom és gondolom ezzel sok nő/ lány így van és remeg a lábam és elpirulok, a férfi viszont nagyon próbálja velem tartani a szemkontaktust és valjuk be, nagyon profi benne, ha 10-20 mp ig szemez velem az azt jelenti hogy tetszem neki?

ápr. 15. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet kikövetkeztetni. Próbálj vele ismerkedni, közelebb kerülni hozzá.
ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki valószínűleg, de lehet, hogy csak a helyzet amit előteremtesz tetszik neki. Úgy értve, hogy látja, hogy bejön neked és hizlalja a máját, de itt ki is merül az egész.
ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Külsőleg akár egy pillantásból kiderül, hogy tetszik avagy sem, hogyha szerelem a kérdés, ahhoz beszélgetni és meg kell ismerni a másikat.
ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A metro elég hosszú, több szerelvényből áll, ha mindig reggelente ott van ahol te, akkor az nem véletlen. Akkor valamikor, valahol a nyomodba szegődik, és nem véletlenül jelenik meg. Ráadásul nagyon nagyon nem spontán a dolog ha ez már a sokadik. Én a helyedben óvatos lennék.
ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a pasit miért nem megy oda hozzád és szólít meg.
ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!