Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tőlem sokkal idősebb(20-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőlem sokkal idősebb(20-25 év) férfi esetén nekem kell megadnom a jelet, hogy szeretnék valamit, vagy ha akar úgyis lép?

Figyelt kérdés
Csinis, vonzó vagyok, felmerülhet benne, hogy nen csak szimplán kedves vagyok vele?

ápr. 17. 08:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ha tetszel neki és adod a jeleket, akkor lép. Ha nem teszi, akkor nem érdekled.
ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
Akkor már legyen eszed és sugar daddynek tartsd, ne csak ingyen dobd oda magad.
ápr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
Inkább az apakomplexusoddal kezdj el valamit kérdező...
ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem adj jeleket, ha akarod, hogy legyen valami.
ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Mivel a lánya lehetnél ezért ha nálad ő lép először akkor másnál is lépni fog. Nem lesz tartós a dolog.

Szerintem jó jel ha nem nyomul magától ezért neked kellene finoman jelezni hogy több is lehet közöttetrk mint szimpátia.

ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Igen, vannak egyezményes jelek, amiket a legyezővel kell felé jelezni. Gyorsan nézz utána!
ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha akarna már lépett volna.
ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Hogy van a 20 év?


vagy már mondjuk 20 éves, vagy még 18 alatt vagy?


De ha mondjuk 20-40 ez a korosztály, akkor azt mondom, hogy a ti dolgotok, úgy is sokan kipróbálják. ÉS millióan ki is próbálták már.


Én mondjuk nem lépnék egy 20 évvel fiatalabb lány felé. De ez én vagyok. Max ha ő egyértelmű. Mert akár csúnyán megüthetem a bokámat is. És persze nem mindegy kiről van szó.


Én személyesen azt javaslom, hogy tedd meg az első lépést mert nem biztos, hogy lépni fog.

ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
16-9 évesen mondjuk ez extrem sok..
ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálkoznék be lányom korú nőnél, csak ha jelezne.
ápr. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!