Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tőlem sokkal idősebb(20-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőlem sokkal idősebb(20-25 év) férfi esetén nekem kell megadnom a jelet, hogy szeretnék valamit, vagy ha akar úgyis lép?

Figyelt kérdés
Csinis, vonzó vagyok, felmerülhet benne, hogy nen csak szimplán kedves vagyok vele?

ápr. 17. 08:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
ápr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
35, ő 60
ápr. 18. 08:33
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelezd neki, azert 60 evesen nem hiszem hogy belegondol abba, hogy erdekled. Vagy lehet nem akarja magat tul magasra tenni, erted. Nyugodtan kezdemenyezz nala szerintem, ha neked tetszik.
ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ekkor korkülönbségnél egyértelműen ki kell mutatnod, hogy van keresnivalója nálad.

A nők nagyobb része rossz néven veszi, ha láthatóan idősebb férfi kezdeményez nála, ki kell mutatnod, hogy te nyitott vagy rá.


Általában is igaz, hogy egy intelligens férfi azoknál a nőknél próbálkozik, akik nyitottságot mutatnak felé.

ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jeleket akarsz a pasinak kuldeni?
ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Egy két ötletem van csak, nem tudom. Nem szeretnék tolakodó lenni. Pl. mosolygok buzgón, és ha tudok szólom mindig hozzá.
ápr. 20. 12:17
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha tetszik neked akkor inkabb kozold vele, vagy utalj arra, hivd el vagy valami, mert ebbol nem fogja erteni...
ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17.:köszönöm! Esetleg még majd megsimogaton a karját ha beszélünk. Ezt már ő is csinálta.
ápr. 22. 07:51
 19/24 anonim ***** válasza:
Te mit reagáltàl a karsimitàsra?
ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
35 evesen 30-40 eves ferfiak tomkelege van.. miert pont egy trottyos? Gondolom eleg loves.
ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!