Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem akarom bántani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom bántani...

Figyelt kérdés

Van egy srác, 10 évvel ezelőtt ilyen buta tini szerelembe bonyolódtunk, de mivel alacsonyabb nálam nemtudtam megbékélni ezzel a ténnyel így szakítottunk.

Nos.. eltelt 10 év...

Én túl vagyok 2 nehéz, toxikus kapcsolaton, ő pedig egy 8 éves kapcsolaton amiben jegyben is járt.

Újra találkoztunk, nem úgy terveztük, de az lett a vége, hogy megint lefeküdtünk egymással... folyamatosan telefonálunk, elmondta hogy régen mennyire belém volt habarodva és hogy azóta sem érzett ilyet senkivel...

Romantikus alkat... több éjszakát is együttöltöttünk, majd kicsúszott a szàján hogy "szeretlek"...

Nemtudom hovatenni ezt az egészet...

Kedvelem nagyon... de nemtudom tudnám-e szeretni... Ő azt mondta várni akar ràm, mert a kapcsolata óta nem volt hajlandó nőre úgy nézni, mint most rám...

Zavar még mindig a magassága, de imádok vele lenni, mert látom mennyire odavan értem és tetszem neki... rám még férfi így nem nézett.. imádom ahogyan hozzám ér, a férfias mivoltát... de nemtudom tudnám-e szeretni és tisztességesen felvállalni.

Szabolcs megyében nőttünk fel... én 7 éve elköltöztem egy nagyvárosba dunántúlra, levetkőztem a tájszólásom illetve a szabolcsi stílust, ő még mindig ott él és zavar időnként a tájszólása...

Mit tegyek?

Szeretek vele lenni... de nemtudom feltudnám-e vállalni.

28/L 26/F


ápr. 18. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Búcsúzz el tőle hiszen nem vagy szerelmes belé, fájni fog neki, de túllép rajta ne aggódj, viszont ha összejössz vele tönkre fogod tenni mint saját magadat is.
ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Már miért ne? Nem számít. Ha mindketten el tudtok tekinteni a különbségtől, éljen a szerelem!


Kabos László színész vagy 10 cm-rel volt alacsonyabb Urbán Erikánál, leéltek szerelemben egymás mellet több, mint 30 évet.

ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, nekem ez olyan gagyi duma. "Sose szerettem úgy senkit, senkire sem tudtam úgy ránézni"....hagyjuk már.
ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Francnak se kéne olyan nő akinek ilyen gondolatok járnak a fejében rólam.
ápr. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben csak annyi a gáz, hogy a "felvállalás" fontossága túl van tolva és eltörpül, ami valóban fontos.
ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy te szerelmes bele,maskulonben biztos nem zavarna a tajszolasa es a magassaga.Egy par honap es mar az is zavarni fog,hogy hozzad er.
ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amugy mennyi az a kulonbseg magassagban/
ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!