Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta, hogy sosem szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy sosem szeretett. Ez igaz szerintetek vagy meg akart bántani?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint fél évig voltunk együtt, neki én voltam az első kapcsolata (én 20/L és 21/F) Ő már az elejétől kezdve udvarolt, bókolt és küldött jeleket, kereste a társaságomat, pedig alapjáraton elég visszahúzódó srác. Mikor összejöttünk, úgy tűnt, hogy komolyan gondolja - ő mondta ki először, hogy szeret, bemutatott otthon, a barátainak és szerintem úgy tűnt, hogy még rosszabbul viseli, ha pár napot külön kellett tölteni, mint én. Egyebekben is nagyon figyelmes volt.

Aztán kezdődtek a veszekedéseink, viták, féltékenykedések és ő bevallotta, hogy alapból nem így képzelt egy párkapcsolatot. Nem volt előttem senkije, de mindig úgy képzelte, hogy ha megtalálja élete szerelmét, azzal sosem lesz veszekedés meg súrlódás, sosem vágyunk majd magánszférára, etc, etc, tényleg egy 80 éves korunking tartó egymás felé rohanás lesz a naplementében. (ezek így, szó szerint kimondta).

És mivel a kapcsolatunk (mint ahogy szerintem egyik sem) nem ilyen volt, ebből azt szűrte le, hogy amit irántam érez, biztos nem szeretet/szerelem. Szakítottam, nem szóltam hozzá, ignoráltam az üzeneteit/hívásait, amikből több 100 volt, míg tegnap azt nem írta nekem, hogy sosem szeretett.


Szerintetek ezt azért mondta, hogy megbántson, amiért én nem adtam be a derekamat szakítás után vagy mert nem feleltem meg annak az idealizált képnek (meg a kapcsolatunk sem), amit akart volna? Vagy tényleg nem szeretett? Szerintetek?



2014. aug. 17. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak dacból és sértődöttségből írta ezt,mert fájt neki,hogy visszautasítottad.Azt gondolta,ezzel majd jól megbánt,és így visszadja neked azt a fájdalamt,amit ő érez.

Egyébként szerintem a legnagyobb baj vele az,hogy éretlen még egy komoly kapcsolatra.

2014. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeretett, csak meg akart bántani. De nekem ha ilyet személyesen mondott volna fél év után, hát egy pofont adtam volna neki biztos
2014. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szabinabettina válasza:
Éretlen. Ne foglalkozz vele. És szeretett.
2015. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!