Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor meghal egy ferfi mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor meghal egy ferfi mondjuk es lepereg elete filmje meg halal elott akkor latni fogja a platoi szerelmet akit halalaig szeretett?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Az élet nem egy tündérmese, ahol a hősszerelmes halálig dorombol....
ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A boldogság nem létezik ***** válasza:
63%
Ilyen hülyeséget. Nem pereg le semmi, simán csak meghal. Ha szerencséje van, akkor gyorsan.
ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Paul Atreides ***** válasza:
85%
Nem, de majd megmondom, hogyha már tényleg meghaltam. Eddig csak lelkileg sikerült.
ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Elvileg az élők közt lebegnek egy darabig. Ez nekem speciel olyan kellemetlen. Es látnak szemmel. Nem lélekkel hogy értelmeket éreznének meg vagy ilyesmi. Hanem azt hogy épp mosogatsz e vagy akár a wc n vagy e.


Ez nekem fura. Mármint a gyerekek ugye látják ezeket és számtalan info van ilyenekről meghalt rokonokról etc hogy állnak es nézik vagy megnevettetik a gyereket. Tehát vizuális képfelfogása van a halottaknak ahhoz képest hogy másik D ben vannak.. ez engem zavar.


Szoval azt is látni fogja ha fingasz egyet.

ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

*jav

Nem lélekkel hogy érzelmeket éreznének

ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Én voltam a klinikai halál állapotában. Nem konkrétan az életem filmje volt, hanem rengeteg kép egymás után. Tény, hogy az akkori szerelmem viszonylag sok képen szerepelt, de voltak olyan, utoljára gyerekkorban látott élő és már halott rokonok, ismerősök is, akikre amúgy már egyáltalán nem emlékeztem. Szóval ne úgy képzeld, hogy nézel/néz valami szép, romantikus filmet😂

Egy-egy pillanatra felbukkan ő is és ennyi.

ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Ennek a kérdésnek kicsit morbid hangulata van ebben a kategóriában.
ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 hát eléggé Rómeó és Júliásra sikeredett.
ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Ohh shay Fox.. Michelle Wild..
ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Remélem nem jól értelmezem, hogy azert várod a halált, hogy ujra lathasd a szerelmed... Ember, ez nem így működik! Ha nagyon akarsz tudsz vele álmodni is, az sokkal jobb. És még arra is van esélyed, hogy kigyógyulj belőle, és normális életet kezdj!

Ha fiatal vagy akkor meg aztán azért is hatalmas baromság ilyeneken agyalni, mert nem tudhatod mit hoz a jövő. Láttam már emberek évtizedek után egymásra találni. Vagy ami gyakoribb, hogy egyszer mégis sikerült túllépni, és boldog életet kezdeni valaki mással

ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!