Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy nő el halmozza a párját ajandekok?

Figyelt kérdés
Szinte hetente vesz a pasinak dolgokat minsig amire szüksége van:pl, ágynemű, ruhak, edesegek, dekorációk, parfümök. Mikozbe ezt nem várja vissza és saját pénzből adja

máj. 24. 23:10
1 2
 1/11 bolognai a kedvencem ***** válasza:
76%
Én kellemetlenül érezném magam, de ha a barátnőm lenne akkor nyilván kölcsönössen meglenne ez, de szerintem azért felesleges heti szinten ajándékozni..
máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Hogy szakításnál majd a pasi képébe vágja mennyi mindent ő vett, vagy szedegeti össze hogy elviszi. Vagy azt hiszi otthon van a pasinál.
máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Hogy nem százas. Minek? A pasas ezek szerint vagy sokkal csóróbb, mint a nő vagy nincsenek meg ugyanezek az igényei. Ez így azt eredményezi, hogy a nő uralkodik a pasas felett, nem lesznek egyenrangú felek.
máj. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
oreg asszony es 20 pasi ?
máj. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

A, Így figyelmezteti, hogy az mennyire csóró, és segíteni akar neki a változásban;

B, Így mutatja ki neki a szeretetét.

máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább arra gondolok, hogy nagyon szereti, imádja, nem akarja elveszíteni, mert nagyon nehéz ma párt találni.

Ha nekem most lenne kapcsojatom nővel, én is minden nap vennék neki valamit.

Lehet, hogy néha csak apróságot. Pl a kedvenc csokiját, üdítőjét.

Bármit, csak érezze, hogy szeretem.

máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
#2 Ez tipikus férfi szokás, a nők ilyet kb soha nem csinálnak.A nők szeretetből adnak, a férfiak meg érdekből, befektetés gyanánt.
máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Önzetlen, szeret adni. Ahogy egy ffinél is ezt gondolnám.
máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem gondoltam bele, de egy kicsit én is ilyen vagyok. Nem kell nagy dolgokra gondolni, meg nem is tervezem meg előre, de ha már beszaladok a boltba akkor nyilván hozok neki is egy csokit, vagy ha épp magamnak nézek ruhát de neki látok valamit ami tetszene neki, akkor azt megveszem, ha látom, hogy lesz program amire tudom, hogy szívesen menne akkor veszek rá jegyeket, mikor épp szakállat növesztett és elkezdett vele jobban foglalkozni akkor kapott rá olajat, ilyesmik. Az ágyneműnk és a dekor közös mert együtt élünk :) Nem verem magam nagy költségekbe és nem is akarom őt ezzel segíteni, a párom jobban keres nálam és ha kell akkor megveszi amire szüksége van. Ez nekem inkább természetes, hogy gondolok rá, eszembe jut. Nem várom el, de fordítva is így megy nálunk.
máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pontosan

Nem az értéken, és a költségen van a lényeg, hanem a figyelmességen.

Amit nagyon szeretne.

Én pl tavaly vettem egy mellbimbó szívó, izgató kis pumpát.

Mert imadja a kis párom, ha hátulról lerendezem, de így viszont nem tudom bekapni és szívni a bimbóját. Ő viszont ezt nagyon igényli.

Erre kellett találni áthidaló megoldást.

Ilyen kis kedvességek sokat jelentenek.

máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!