Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim imád meztelenkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim imád meztelenkedni, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Négy hónapja vagyok a pasimmal, azt már megszoktam, hogy meztelenül alszik, meg reggel sokszor meztelenül jár-kel a lakásban, de most itt a jó idő és látom, hogy sokszor csak boxerben megy ki a lépcsőházba, meg ma kifeküdt az erkélyre teljesen meztelenül (azért rálátnak az erkélyre sok felől). Jó teste van, sportol (27 éves), megértem hogy szereti mutogatni magát, de szerintem túlzásba viszi a meztelenkedést. Hogyan változtassak ezen?

2012. márc. 23. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mondd neki, h " legalább a farkad tedd fel, ha már semmi sincs rajtad" többé nem hiszem h himbálni fogja mindenfelé:D de szex sem lesz egy darabig:D
2012. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Sövénynyírò a titka :)
2012. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
vágd le a kukiját és akkor biztos nem fog meztelenül járkálni!
2012. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
röhögd ki,hogy milyen kicsi a farka.
2012. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Elég nagy farka van nyugvó állapotban is, úgyhogy ezzel nem tudom elvenni az önbizalmát. Mondtam neki, hogy nem akarom, hogy az összes szomszéd a farkáról beszéljen
2012. márc. 23. 18:36
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
De a jó anyós tekintete is felbecsülhetetlen ;)
2012. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 menta34 ***** válasza:
Mond neki, hogy ha sokat látod meztelenül kevésbé fogod kívánni...
2012. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Tarts a szádban egy evőkanál Erős Pistát és ahányszor levetkőzik, köpd le a farkát!
2012. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy macskát, előbb utóbb játszani akar majd a himbilimbivel!! :))
2012. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Esetleg egy harapós tengerimalac :D
2012. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!