Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van bennem az az érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem az az érzés, hogy a barátnőm nem szeret?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, és nagyon szerelmes vagyok belé, sosem éreztem még ilyen érzést életembe. Minden hibája ellenére is szeretem. Nem első barátnőm, volt már jó néhány kapcsolatom előtte, neki is.

Rengeteget jár a fejembe, rengeteget gondolok rá.

De azt érzem, ő nem így érez, és más pasi is van.

Csak 7 végente találkozunk, távkapcsolat.

Szerintem őneki jó ha napi egyszer átfutok az agyán, miközbe énmeg szinte mindig rá gondolok.

Nem annyira érzelmes mint én, sokszor ugyérzem, amikor vele vagyok, hogy "rideg"...nemtudom másképp emgfogalmazni. Persze van sokszor oylan is, hogy jön, átölel magához szorít, és a szemembe néz, tényleg oylan "szerelmesen" ezek a pillanatok nagyon jók.

Beszélünk minden nap, pár modnatot legalább mindig, írja hogy szeret, meg hiányzok neki, de oylan mintha csak formalitásból írná....:/


nemtudom miért vagyok iylen érzelmes...és miért nem tudok oylan lenni mint a töbi haverom, hogy csak dugja a csajt és kész lesz*rja, hogy szereti, vagy sem, nemérdekli....:/

vele én ezt így nemtudom megcsinálni...


nemtudom már mit higyjek, és állandóan ottvan bennem az, hogy más sráccal is kavar...

21/F



2012. ápr. 20. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hehe, ilyen már volt velem is, és a csaj tényleg lelépett mással, aztán őt is kidobta, meg előttem is 2 emberen átgázolt. Vannak ilyen szédelgő típusok, persze ezt így neked nehéz elhinned, mert még szerelmes vagy, de azért írok ilyen választ, (ami tuti nem tetszik most neked), hogy felkészülj a legrosszabbra is, és ne legyen hirtelen fájdalmas, ha kidobna. Pontosabban az ilyen típus előtte szünetet kér, aztán meg nem veszi fel a telefont, meg nem keres, magyarán úgy dob ki , hogy nem is mondja. Ezt onnan következtetem le egyrészt, hogy rideg, másrészt meg hogy valószinüleg nem olyan típus, aki szembenézne a dolgokkal, hanem csak úgy elkerüli őket hogy ha már neki nem kényelmes.


De igazából ne legyél féltékeny, de ha ezt előhozod, hogy kivel kavar, meg minden, akkor tényleg hamar rád un. Ha átmegy hozzád és a te gépeden megy fel a facebookra, akkor keylogger-rel (ami ingyenes és a leütött billentyűket jegyzi meg) vissza tudod nézni a jelszavát, úgy meg felsasolni a profiljára, hogy tényleg van -e valaki a dologban. De figyelmeztetlek, hogy ha tényleg kavar, akkor ne balhézz vele hanem egyszerűen dobd ki, ha nem kavar, akkor meg felejtsd el ezt a témát, de sose utalj neki, hogy olvasgatod a profilját.

2012. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már bocs, de amit te csinálsz, az nem szerelem, hanem rögeszme és függés. Nem normális, ha egy kapcsolat annyira foglalkoztat, hogy semmi másra nem tudsz koncentrálni. A normális az, amikor tudod, hogy van párod, akit szeretsz és aki szeret, de közben éled az életedet és foglalkozol a dolgaiddal. Amit te csinálsz, az inkább ijesztő, mint értékelendő.

Az, hogy szerinted nem szeret, az meg az önbizalomhiányodra vezethető vissza. Ez a TE problémád, nem lehet vele másokat terhelni, pl. a féltékenykedéssel a barátnődet. Ha érdekel, hányszor gondol rád, miért nem kérdezed meg, ahelyett, hogy betippeled, hogy egyszer, aztán meg ezen pörögsz és hergeled magad.

Ne haragudj, de ezen a szinten a 15 évesek vannak kb.

2012. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy az.....fogalmam sincs. 15?! nembánom legyenhát, bárcsak ujra annyi lehetnék....
2012. ápr. 20. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a távkapcsolat sajnos. Nem fogjátok bírni, jobb minél előbb végetvetni neki.
2012. ápr. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

képtelen vagyok rá..:/

még ha így is vagyok vele együtt, akkor is valahogy jó érzés...mert szeretem.

és szeretni akarom ameddig lehet!!!!

2012. ápr. 21. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Szereted .. és ő szeret? Meg akarod várni, amíg lelép mással?
2012. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd akkor jön a híradóba való jelenet, ha a csaj lelép mással, mert az ilyeneknek van bosszúvágyuk olyankor. Szerintem ne várd meg, hogy atomra hergeld magad, és bosszút állj a csajon vagy a pasiján, ha lelépne mással. Inkább most végezz vele, töröld facebookról, tiltsd is le és akkor rá se kell gondolnod , fel sem kell hívnod, nem is tudsz sehogy sem kontaktba kerülni vele. Ez a legjobb módja, hogy valakit elfelejtsünk örökre.
2012. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!