Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 9 hónap után sem lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 9 hónap után sem lettem szerelmes, már nem is fogok?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kb 9 hónapja vagyunk együtt, az akkori munkahelyemen ismertem meg(3 hónappal azelőtt szakítottam az akkori barátnőmmel, ami 2 évig tartott). Mindketten 24 évesek vagyunk. Jól érzem magam vele, viszont nem hiányzik az esetek nagy részében. Tehát el tudom magam foglalni a munkámmal, a hobbijaimmal. Heti 2-3x találkozunk. Ebből 2x nálam is szokott aludni, tehát nem csak pár órára futunk össze. Nem érzem magam szerelmesnek, bár eddig egyetlenegy kapcsolatomban sem éreztem úgy, hogy ne lennék meg a másik nélkül, pedig már volt hosszú kapcsolatom. Tehát ha itt van, örülök neki, jól elvagyunk, de mégsem érzem úgy, hogy ő aztán biztos az igazi, minden percem vele akarom tölteni. Volt már veletek ilyen? Mi a véleményetek?

2012. ápr. 24. 01:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én is voltam valami hasonló helyzetben... mikor ott volt a barátom elvoltunk, de egyébként meg nem hiányzott egyáltalán. azt hiszem ő is érezte hogy részemről hiányzik a lelkesedés, mert még a kezemet is megkérte.


meg sem várta mit válaszolok csak ő úgy vette hogy igen...akkoriban nekem nem esett le, csak miután kidobtam,10 hónap után, hogy valójában nem voltam belé szerelmes...


és te sem leszel.


később megismertem életem szerelmét. már az első randinkon tudtam....hogy ő az.szóval amikor a férjemmel még csak 9 hónapja jártunk már jegyesek voltunk és az esküvőnket terveztük. és ha idáig nem is juttok el, hiányoznia mindenképpen kellene...


nem vagy szerelmes. szerintem nem kéne ámítani a lányt. biztos megbántódik, de jobb mintha évekig együtt vagytok, ő már házasságot akar, gyereket, te meg akkor nyögöd be hogy nem akarsz vele lenni.


26/N

2012. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!