Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Mindenkinek" én kellek, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mindenkinek" én kellek, csak neki nem? :S

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Az utóbbi 3 hónapban valahogy nem tudom lerázni a fiúkat.:/

Az elején még tetszettek az utánnam kiabálások, meg az apró jelek, hogy nem hiába figyelek magamra.Nagyképűen hangzik, de 7 srác szerelmes belém, ebből 4 meg is mondta, hogy neki csak én kellek, és nem adja fel.:SS

296 napja szerelmes vagyok egy srácba, nem érdeklem.Tudja, hogy szeretem, mégsem vesz tudomást rólam...

Miért van az, hogy mások ölni tudnának értem, ő meg megismerni sem akar?

Miért nem kapok egy esélyt sem tőle?:(

Pedig barátnője sincs...akkormeg? Egy világot képes lennék odaadni egyetlen egy napért, hogy vele lehessek.



2012. máj. 6. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet ő meg másba szerelmes :)
2012. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elindultál a nővé érés felé, ez pl tipikusan női tulajdonság.
2012. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

el kell engedni, semmi értelme olyan után koslatni aki figyelembe se vesz.

Ezt tudomásul kell venni!!!!!

2012. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shai-Hulud ***** válasza:

És most gondold végig, hogy az a négy fiú ugyanígy érez feléd, és ugyanazt kérdezi, hogy miért nem kapnak egy esélyt tőled? :-D

Pedig éppen fiúd sincsen...akkormeg? Egy világot képesek lennének odaadni egyetlen egy napért, hogy veled lehessek.


Ezek a te szavaid...

Csak próbáld meg a másik szemszögből nézni a dolgot. Hiszen neked sem kellenek azok a fiúk, akikről írtál.

Miért várnád, hogy annak az egy srácnak meg pont te kellenél?

Sajnos ilyen az élet... Nagyon ritkán jön az össze, hogy két ember egyformán, és lehetőleg egy időben szeresse egymást.


De ne add fel, előbb-utóbb össze szokott az jönni! :-)

2012. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az amit egy idősebb nő tud és egy fiatalabb lány nem. Nem szabad ennyire ragaszkodni valakihez, aki le se szar. A fiúnak kell megküzdeni érted, nem neked kell felajánlanod magad neki. Legyen már benned tartás. Hagyd a francba, ha nem kellesz neki hát nem kellesz. Ott van másik hét srác miért nem foglalkozol velük?

Miért nem olasol a jeleiből? ha olvasnál elfogadnád hogy nem jössz be neki és továbblépnél.

ez csak plátói szerelem.

2012. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van! De sajnos egy fiú sem érdekel rajta kívül.:(

Nem fogok tovább futni utánna, de egyenlőre a többiekre is ejtek.

2012. máj. 6. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Nálam is sokan bepróbálkoztak már, de nekem csak egy valaki kellene. Ami a legrosszabb, hogy régen tetszettem neki, de akkor még túl éretlen voltam, és nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Viszont azóta mindketten felnőttünk, és most már nagyon szeretném ha lehetne köztünk valami.

Amit neked tudok tanácsolni az az, hogy ne mutasd ki, hogy mennyire érdekel. Valahogy mindig abba szeretünk bele, aki elérhetetlen. Lehet, hogy később rájön, hogy rosszul tette, hogy nem foglalkozott veled, de ugyanakkor az is megtörténhet, hogy te jársz hasonlóképpen az egyik hódolóddal. Mindenképpen bele kell törődnöd, hogy most így alakult.

2012. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!