Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért féltékeny ha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny ha nem is vagyunk egy pár?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedem egy sráccal, de van barátnője.(több száz kilóméterre) Állítása szerint felém húz a szíve. Imádunk együtt lenni. Mikor elmegyek bulizni vagy csak elmesélem h kivel mit csináltam, egyből féltékeny minden pasira. Miért féltékeny ha nem járunk? Lehet h tényleg velem akar lenni? Állítsam választás elé?

2012. máj. 6. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik, és állítása szerint hozzád húz a szíve, miért ne?!
2012. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de kb összetörnék ha nem engem választana, bár gyakorlatilag velem van, a barátnőjével nem is találkozik a távolság miatt...
2012. máj. 6. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

nem kilóméter, hanem kilométer.

kilo - prefixum, jelentése 1000, jele: k

2012. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A féltékenység egyfajta birtoklási vágy, tapasztalataim szerint nincs túl sok köze érzelmekhez, szerelemhez, csak birtoklási vágy és ennyi. Ettől még érdekelheted a srácot, csak azt mondom, hogy ebből még nem kellene messzemenő következtetéseket levonni.
2012. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a kioktatást. :) igazán kedves tőled :)

Egyébként nem vontam le messze menő következtetéseket, bizonytalan vagyok épp ezért kérdeztem meg. Egyébként nem a féltékenység miatt akarnám, hogy válasszon, hanem mert ennek hosszú távon semmi értelme...és akkor most hagyjuk az egészet ha ő kell neki..

2012. máj. 6. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

:O

Nem oktattalak ki. Kérdeztél, válaszoltam.

2012. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a kilometeres válaszolónak szólt az első sor! :) bocs. :)))
2012. máj. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!