Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy betegesen, de azért eléggé féltékeny vagyok a páromra, holott nincs okom rá.

Van egy pár exe, akivel a haveri kapcsolata megmaradt, és ők néha írnak a képei alá egy-két poénos megjegyzést az interneten - tudom, hogy iszonyúan gyerekes dolog, de engem már ez is bosszant.

Tudom, hogy a párom szeret engem, de nem tudom kiverni a fejemből azt, hogy az összes nő őt akarja.

Úgy gondolom, mindez önértékelési problémákból fakad, de mit tehetnék, hogy szépnek-jónak lássam magam, ha egyszer nem vagyok az?


2012. máj. 4. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A párodat nem akarja az összes nő. Nyilván nem ő William Levy magyar hasonmása, így biztos vagyok benne, hogy sokaknak nem kéne. :)

2. Nem tartom jó dolognak, ha az exekkel tartja a kapcsolatot. Én magam csak annyit csinálok, hogy szülinapjára írok neki sms-t, de eszem ágába nem jutna a képeit kommentálni.

3. Nincs önbizalmad, így a pasid is úgy fog rád tekinteni előbb utóbb, mint egy kis szarcsimbókra. (bocsánat)

Ha te úgy gondolod, hogy az vagy, akkor mások is úgy fogják gondolni. Ha ezt nem akarod, akkor kezdd el sürgősen a jó dolgokat sorolgatni magadban, még ha azok számodra nem is léteznek.

2012. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pld gondolj arra, amit ide leírtál: "Tudom, hogy a párom szeret engem", "Tudom, hogy iszonyúan gyerekes dolog".


Kár a féltékenykedéssel megmérgezni a kapcsolatot, főleg hogyha nincs is okod rá. A Kedvesed szeret, VEled van. Az hogy Te magadat nem látod elég szépnek, jónak (akkor tegyél érte!) Neki a legszebb és legjobb vagy, különben nem veled lenne :)

Annak meg külön örüljél, hogy a Kedves ilyen kapós :)) Úgy látszik egy Adonisz a Szerelmed. Had irigykedjenek csak a csajok :))

2012. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Nekem párom FB profilján fent van az összes exe, mert szépen sorban töltögették fel a képeket, bejelölték rajta páromat, és úgy felejtették. Szóval kb. 8-9 évre visszamenőleg szépen dokumentálva van az összes barátnője. :D A legviccesebb az volt, mikor a legutóbbi elődöm írt az ő elődjének a képe alá (egy csókolózós kép), mikor a párom már rég velem volt együtt, hogy "ez érdekes". :D Meg dobják a puszikat születésnapkor, akármikor, szinte versenyeznek, ráadásul egyiknek sincs pasija. Párom nem szokott rájuk reagálni (de egyel különösen jóban van, viszont őt sem tekintem ellenfélnek, mert természetesen én jobb vagyok nála ^^), és én se vetem be magam, hisz majdnem minden nap találkozunk, akkor minek írogassak az üzenőfalára?


A lényeg:

1. Az összes lánnyal szakított. Nyilván azért, mert nem voltak életképesek a kapcsolatok. Miért kezdené újra azt, ami nem működött, ha most van egy barátnője, akivel jól érzi magát?

2. Veled van, mert téged szeret. Mégis miért lennétek együtt, ha ez nem így lenne?!

3. Az exeire már nem nőként, hanem haverként tekint, és a havernek kicsit sincs szexuális vonzata. Nőből semleges neműek lettek.

4. Azok közül a lányok közül te vagy az abszolút nyertes, tehát kár lenne lesüllyedni a szintjükre, nehogy te is úgy járj, mint ők.

5. Ne nézegesd a párod profilját, mert ezekből a gondolataidból születnek majd az összeesküvés-elméletek, amik csak tovább rombolják az önbizalmadat, és megmérgezik a kapcsolatodat.

6. Lehet, hogy nem látod magadat szépnek, de biztos vagyok benne, hogy a párodnak te vagy a leggyönyörűbb nő a világon.

28/N

2012. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!