Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hihetek neki? Vagy csak szédít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki? Vagy csak szédít?

Figyelt kérdés
Pár hónapja találkozgatok egy sráccal..mikor elkezdtünk jól belefolyni a dolgokba kiderült, hogy több száz kilóméterre van barátnője...azt állítja azért nem mondta el mert félt h elveszít, és azóta is bizonygatja h milyen fontos vagyok neki..és felém húz a szíve...miért nem hagyja ott? mégsem kellek neki? ez csak az etető szöveg h fontos lettem neki? segítsetek!

2012. máj. 6. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fullos etetőszöveg. Több generációt kiszolgált már és még mindig vannak olyanok, akik elhiszik. Egyébként "aranyos" matróz lehet a srác: minden kikötőben (városban) más lány várja :D
2012. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fasza, az én pasim matróz:D
2012. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy nem komolyak a szándékai. Viszont ha jól érzed magad vele, akkor nem kell feltétlenül elutasítanod, mert egy kalandnak lehet hogy jó lesz.
2012. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
féltem hogy ez lesz a válasz...csak eddig azzal nyugtattam, hogy igazából a másik olyan mintha nem is lenne...elköltözött onnan 4 hónapja...(egyébként 10 hónapja vannak együtt) ez alatt a 4 hónap alatt kb 4-szer taliztak...velem 2 hónapja van...annyira szeretnék neki hinni...:$ mit gondoltok ha választás elé állítom kit választ? és attól félek ha engem, akkor én leszek a barátnő és majd lesz másik szerető..:S vélemény?
2012. máj. 6. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Sanszos...már, ha a pasi előéletéből indulunk ki!
2012. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Drágaságom b*szd ki a p*csába. Most gondolj bele, a barátnője nem tud semmiről, te meg igen . Magyarán fenn áll a "titkárnős" helyzet (itt most gondolok a főnök hapsira, akit otthon család vár de, a titkárnőjét azért b*ssza.) Komolyan te akarsz lenni akit az a másik lány ha ez kitudódik rib*ncnak hív majd, és miattad sír majd éjszakákon át mert a fiúja megcsalta veled ? Te , hogy éreznéd magad a helyében ?
2012. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szarul...nehéz lesz de meg kell tennem a lépést h véget vetek ennek...egyébként akkor tudtam meg a csajt, mikor írtam egy sms-t a csávónak és egy zabos csaj hívott fel h mit akarok a csávótól...ezt kimagyarázta..mert semmi extra nem volt az sms-ben..de én nem bíznék meg a barátoban több száz km távolból...de azt állítja h soha nem csalt meg mást..csak hiányzik neki a törődés stb...és nem gondolta h ilyen fontos leszek neki..nehéz lesz mert fontos lett nekem is de ennek véget kell vetni...:(((
2012. máj. 6. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Hol van az megírva,h. azzal a csajjal kell maradnia?Csak azért,mert ot ismerte meg eloszor?S mi van ha igaza van,s végul téged választ?Volt már ilyen.
2012. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell basszus. De még úgy sem tud szakítani a barátnőjével hogy az több száz kilométerre van tőle. Ha annyira a kérdező felé húz a szíve, mégis mi tartja vissza? Ha annyira fél hogy elveszíti a kérdezőt, akkor miért is nem szakított már a barátnőjével, hogy ne kelljen hazudoznia és együtt lehessenek? Gondold át!
2012. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
neki van egy barátnője akit valószínűleg nagyon szeret , ezért nem szakít vele, de az a barátnő túl messze van.ezért egy közelebbi csajnál is bepróbálkozik , mert az igényeit vhogy csillapítani kell...
2012. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!