Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajjaj, hihetek neki vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajjaj, hihetek neki vagy mi történik most, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt egy barátom akivel 8 hónapot voltunk együtt, de a végén már alig foglalkozott velem meg tényleg semmilyen törődést nem kaptam ezért szakítottunk. Utána egy ideig( 2-3hónapig) még kapartunk egymás után, hol én, hol ő , de végül semmi nem lett a dologból. Másfél éve történt a szakítás és ez idő alatt, hol nagyon-nagyon összevesztünk, hol kibékültünk ( már úgy értem,hogy beszélőviszonyban maradtunk), de iszonyatosan bunkó volt velem, annyira, hogy életemben nem beszéltek még úgy velem, lehordott a sárga földig mindennek, meg ha véletlen feltűntem az ő társaságában( mert maradtak ott barátaim), akkor nekem állt,hogy miattam nem tud csajozni stb.. néha 1-2havonta is rámírt,hogy valamit bunkózzon ez így ment sokáig, egy idő után már felvettem én is azt a stílust vele szemben, amit ő képviselt, és én is ilyen megvetően beszéltem vele. Sokat sírtam is miatta, mert annyira megalázott és nagyon nagyon gyűlöltem, teljesen kiábrándultam belőle. És most hirtelen derült égből villámcsapás, valamelyik nap beszélgettünk interneten, ő írt rám, és egyszerűen KEDVES volt :S:S Annyira de annyira meglepődtem, normálisan írt és fogalmazott, semmi csúnya szó,semmi flegmázás, megkérdezte hogy vagyok,hogy telik a nyár. Aztán a semmiből hirtelen elkezdett oldalakat írni, hogy valójában be kell vallania,hogy hihetetlen hiányzom neki, és szüksége van rám, meg rájött,hogy a bunkó stílusával semmit sem tud elérni, és hogy látja,hogy most éppen van barátom, ezért nem is fog próbálkozni, mert ezt tiszteletben tartja és megveti az olyan embereket akik belerondítanak egy kapcsolatba. De komolyan annyira ledöbbentem,hogy ezeket írja ( mivel nem egy érzelgős ember,sőt a kapcsolatunk idején se mutatta ki mindig,hogy szeret) nem is hittem el elsőre, de aztán tényleg bizonyította,hogy valóban így érzi, és ááááá,annyira összezavart... úúúgy elvesztettem a bizalmam felé, annyi fájdalmat kaptam tőle, azt sem tudom mit gondoljak..

Most kedden összefogunk ülni egy találkára vele meg 2 másik baráttal, de azt sem tudom,hogyan viselkedjek.. Mi van ha megint bunkózni fogok? Komolyan annyira hihetetlen,hogy megváltozott volna, és valóban rájött,hogy azzal a stílussal semmit nem ér el?

Szerintetek tényleg komolyan újra akarná kezdeni?

18/L 21/F


2011. júl. 3. 23:08
 1/4 szijja. válasza:
Az elején még magamat láttam abban amit írtál. Figyelj, se veled se nélküled filing, és mivel megbántott ne add neki könnyen magad, bizonyítson, rózsa stb. , megmondod h ez neked túl hirtelen jött és nem tudod hogyan kezelni és hihetetlen kicsit. De ahogy vettem észre te se felejtetted el, vagyis benne lennél újra ebbe a kapcsolatba, hát rajta. (: vagyis ez a mostani barátodtól függ, hogy smint érzel iránta ezek a dolgok után. De én újrakezdeném és ez lehet h g*ciség de ha nem ismerik egymást a mostani és az ex barátod akk ne mondd el neki h miért mentek szét max annyi h gondolkoznod kell és akk h ha nem jön be az ex akk ot van a mostani.és semitse szurtál el.
2011. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jha, bocsi azt elfelejtettem írni, hogy közben szakítottunk a barátommal ( nem miatta, hanem mert ő ment vissza az excsajáhozxD amit nem is bánok,mert nem illettünk össze.. )

El is mondtam neki,hogy nagyon meglepődtem, és ő is mondta,hogy megérti teljesen, meg tudja ,hogy egy gyökér volt szép szóval... és hogy nem csodálkozna ha ezek után látni sem akarnám.. szóval így elsőre komolynak hangzik.. de majd kiderül élőben.. :)

2011. júl. 3. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
ne kezdd újra. Tapasztalatból mondom, hogy nem lenne hosszú életű a dolog. Ha szeretnéd aehatsz egy esélyt, de meglátod te is, hogy nem érte meg. Jobb nem bolygatni a dolgokat.
2011. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem se lenne jo ujrakezdeni. nem tartana sokaig ez a nagy valtozas
2011. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!